Punk's Not Dead! Legenda brytyjskiego punka zagra na Pol'and'Rock 2021

09.02.2021 09:13
Pol'and'Rock Festival Fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Pol'and'Rock Festival 2021 ogłasza kolejną gwiazdę imprezy. Na scenie w Kostrzynie nad Odrą pojawi się legendarna punkowa formacja. 

Lato 2020 wyglądało inaczej, niż sobie wszyscy wyobrażaliśmy. Pandemia koronawirusa sprawiła, że musieliśmy zrezygnować z planowanych wyjazdów, koncertów, a w Polsce nie odbył się żaden letni festiwal. Organizatorzy imprez mają nadzieję, że w tym roku wszystko wróci do normy i dzielnie pracują nad kolejnymi edycjami swoich wydarzeń. Poznaliśmy właśnie kolejne gwiazdy tegorocznego Pol'and'Rock Festivalu!

Pol'and'Rock Festival 2021: The Exploited w Kostrzynie nad Odrą

Do line-upu jednego z największych muzycznych imprez w Europie, dołącza punkowa legenda The Exploited.

Polecamy

Kapela The Exploited powstała w Edynburgu w 1979 roku i bardzo szybko zdobyła uznanie w środowisku pochodzących z klasy robotniczej punków. Pierwsza epka grupy, zatytułowana “Army Life” ukazała się w 1981 roku. W tym samym roku pojawił się debiutancki album The Exploited, czyli płyta “Punk’s Not Dead”, która ugruntowała status The Exploited jako jednego z kluczowych przedstawicieli drugiej fali brytyjskiego punka. Tytuł debiutanckiego krążka kapeli na stałe wpisał się do słownika popkultury i często przywoływany jest zarówno przez fanów i muzyków punkowych.

Pol'and'Rock Festival 2021: Kiedy się odbędzie? Kto zagra?

27. edycja Pol'and'Rock Festival zaplanowana jest na 29-31 lipca 2021 roku. Festiwalowicze spotkają się wówczas na ogromnym polu w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezie zagrają wykonawcy tacy jak:

  • The Exploited
  • Limp Bizkit
  • Fiddler's Green
  • Clutch
  • Dropkick Murphys
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.