Ralph Kaminski wystąpił w Krakowie w ramach trasy "Młodość" [ZDJĘCIA]

08.03.2020 13:45
Ralph Kaminski wystąpił w Krakowie w ramach trasy "Młodość" [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Po ogromnym sukcesie koncertów promujących płytę "Morze" Ralph Kaminski powrócił na klubowe sceny z płytą "Młodość". Jak się można było spodziewać, również na ta trasę bilety sprzedały się w zawrotnym tempie.

Cztery lata temu Ralph Kaminski świetnie zadebiutował albumem "Morze". W ubiegłym roku ukazała się płyta "Młodość". Oba wydawnictwa zapewniły mu na lata miejsce w ścisłej czołówce polskich wokalistów.

Ralph Kaminski w Krakowie

Ralph Kaminski swoim niepowtarzalnym stylem i świeżością dźwięków zawładnął polską alternatywną sceną muzyczną, zdobywając uznanie krytyków oraz fanów.

W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń.

Przeczytaj także

Zobacz zdjęcia z niesamowitego koncertu Ralpha w Krakowie:

Podczas wyprzedanego na długo przed datą wydarzenia koncertu, artysta ponownie zachwycił emocjonalnymi kompozycjami i szczerością swoich tekstów.

Tym razem zarówno Ralph Kaminski, jak i towarzyszący mu zespół zmienili bardzo swój sceniczny image i wystąpili w futurystycznych kostiumach kojarzących się z filmami z gatunku sci-fi.

Podczas koncertu scenę wypełniała biała dekoracja z rakietą i Księżycem umieszczonymi w centralnym punkcie. Z całą pewnością fani długo wspominać kosmiczny koncert znanego muzyka.

Zobacz również: Lion’s Law, Saints&Sinners i Charage 69 zagrają w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.