Rammstein nie zagra trasy w 2021 roku. Co z koncertem na Stadionie Narodowym?

24.03.2021 15:50
Rammstein Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Rammstein po raz kolejny była zmuszona do zmiany koncertowych planów ze względu na pandemię koronawirusa. Kiedy muzycy zagrają w Polsce?

2021 rok podobnie jak 2020 nie zapowiada się najlepiej pod względem koncertowym. Kolejne festiwale i trasy znanych artystów muszą zostać odwołane, bądź przełożone. Ci bardziej pesymistyczni fani muzyki na żywo zadają sobie pytanie, czy imprezy, które pamiętamy sprzed pandemii, jeszcze kiedyś powrócą?

Rammstein w Polsce w 2022 roku. Trasa ponownie przełożona

Oby. Kciuki za powrót masowych imprez trzymają między innymi polscy fani Rammstein. Grupa miała zagrać na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2020 roku. Niestety koronawirus pokrzyżował plany niemieckich metalowców. Występy zostały przełożone na 2021 rok.

Polecamy

Niestety, pandemia nie odpuszcza. 24 marca zanotowano rekordową liczbę zarażeń koronawirusem od początku trwania epidemii w Polsce. Sytuacja jest nadal poważna, a władze na całym świecie z różnymi skutkami starają się zapewnić rodakom bezpieczeństwo. W związku z obostrzeniami Rammstein musiał przełożyć trasę po europejskich stadionach po raz kolejny.

Jak informują muzycy:

Ze względy na obostrzenia dotyczące imprez masowych związane z pandemią COVID-19, Rammstein jest zmuszony do ponownego przełożenia planowanej trasy koncertowej "European Stadium Tour". Zespół oraz wszyscy zaangażowani w przedsięwzięcie są z tego powodu bardzo rozczarowani.

Koncerty przesuwamy na 2022 rok.

Jedno z wydarzeń planowanych przez Rammstein musiało zostać całkowicie odwołane. Na szczęście nie chodzi tu o koncert w Polsce.

Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie zespołu, Rammstein wróci do Polski 16 lipca 2022 roku. Koncert tak jak planowano na początku, odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.