20.05.2020 09:24

Rammstein ogłosił nową datę koncertu w Polsce. Muzycy wystąpią w Warszawie w 2021 roku

Grupa Rammstein w najnowszych planach koncertowych uwzględniła nasz kraj. Zespół wróci na trasę w 2021 roku i zagra w Warszawie.

Rammstein
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Rammstein po świetnym koncercie w Chorzowie w 2019 roku miała powrócić do Polski już 17 lipca 2020 roku. Jednak plany niemalże wszystkich muzyków na całym świecie pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Wiosenne oraz letnie występy i festiwale w większości musiały zostać odwołane lub przełożone. Podobny los spotkał Rammsteina.

Rammstein zagra w Polsce. Na kiedy przełożono koncert?

Muzycy planowali kontynuacje swojej wielkiej, stadionowej trasy. Niestety na początku maja 2020 roku wydali oświadczenie, w którym ogłosili, że żaden z koncertów nie dojdzie do skutku. Grupa obiecała także, że pracuje nad nowymi datami występów i wkrótce ogłosi kiedy i gdzie należy wyczekiwać jej koncertów.

Posłuchajcie coveru Rammsteina po rosyjsku. Jak brzmi "Radio"?
Posłuchajcie coveru Rammsteina po rosyjsku. Jak brzmi "Radio"?
Przeczytaj także Posłuchajcie coveru Rammsteina po rosyjsku. Jak brzmi "Radio"?

Fani kapeli, także ci z Polski, mogą odetchnąć z ulgą. Muzycy opublikowali już dokładny plan koncertów, które przełożyli na przyszły rok. Rammstein wystąpi w Polsce 17 lipca 2021 roku.

Jak czytamy w oświadczeniu zespołu:

"

Z przyjemnością ogłaszamy nowe terminy przełożonych koncertów trasy Rammsteina, która musiała zostać odroczona z powodu COVID-19.

Wszystkie koncerty przesunęliśmy na 2021 rok. Zakupione przez was bilety pozostają ważne i będą obowiązywały z nowymi datami. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć was w przyszłym roku! "

Rammstein
Rammstein
Przeczytaj także Kulisy trasy "Messer" wokalisty Rammsteina z 2018 roku zostaną opublikowane. "To coś brudnego, głośnego i bardzo punkowego"
Tagi: Koncerty Rammstein