Rammstein ogłosił nową datę koncertu w Polsce. Muzycy wystąpią w Warszawie w 2021 roku

20.05.2020 09:24
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Rammstein w najnowszych planach koncertowych uwzględniła nasz kraj. Zespół wróci na trasę w 2021 roku i zagra w Warszawie.

Grupa Rammstein po świetnym koncercie w Chorzowie w 2019 roku miała powrócić do Polski już 17 lipca 2020 roku. Jednak plany niemalże wszystkich muzyków na całym świecie pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Wiosenne oraz letnie występy i festiwale w większości musiały zostać odwołane lub przełożone. Podobny los spotkał Rammsteina.

Rammstein zagra w Polsce. Na kiedy przełożono koncert?

Muzycy planowali kontynuacje swojej wielkiej, stadionowej trasy. Niestety na początku maja 2020 roku wydali oświadczenie, w którym ogłosili, że żaden z koncertów nie dojdzie do skutku. Grupa obiecała także, że pracuje nad nowymi datami występów i wkrótce ogłosi kiedy i gdzie należy wyczekiwać jej koncertów.

Przeczytaj także

Fani kapeli, także ci z Polski, mogą odetchnąć z ulgą. Muzycy opublikowali już dokładny plan koncertów, które przełożyli na przyszły rok. Rammstein wystąpi w Polsce 17 lipca 2021 roku.

Jak czytamy w oświadczeniu zespołu:

Z przyjemnością ogłaszamy nowe terminy przełożonych koncertów trasy Rammsteina, która musiała zostać odroczona z powodu COVID-19.

Wszystkie koncerty przesunęliśmy na 2021 rok. Zakupione przez was bilety pozostają ważne i będą obowiązywały z nowymi datami. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć was w przyszłym roku!

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.