10.04.2019 13:08

Rammstein w Polsce 2019: Dodatkowa pula biletów trafiła do sprzedaży

Sprawdźcie, w jakiej cenie możecie zakupić bilety na nadchodzący koncert grupy Rammstein w Polsce.

Rammstein
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół podsyca ogień: równolegle do ukazania się nowego albumu, zespół ruszy w swoją pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2019 roku. Każdy, kto widział pełne dramatyzmu i perfekcyjnie wyreżyserowane show w wykonaniu zespołu na żywo, może myśleć, że nie spotka go nic lepszego. Z Rammstein możemy być jednak pewni, że zespół przygotował coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach.

Rammstein w Polsce 2019 - dodatkowa pula biletów na koncert

Rammstein wystąpi 24 lipca 2019 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Jeżeli jeszcze nie macie biletów na to wydarzenie, to musicie się pośpieszyć - 10 kwietnia 2019 pojawiła się dodatkowa pula wejściówek na polski koncert grupy Rammstein.

Do wyboru macie bilety na trybuny w cenach 198 i 275 złotych oraz możecie skusić się na wejściówki na miejsca stojące, które kosztują 242 złote. Bilety kupicie na eventim.pl

Rammstein Deutschland
Rammstein Deutschland
Przeczytaj także Rammstein z singlem "Deutschland". O czym opowiada tekst utworu? [POLSKIE TŁUMACZENIE]

Rammstein z nowym singlem "Deutschland"

Na polski koncercie Rammsteina na pewno usłyszymy materiał z nowej płyty, która ukaże się 17 maja 2019. Na pierwszy singiel promujący to wydawnictwo wybrano utwór "Deutschland", w którym pokazano historię Niemiec. Za reżyserię klipu odpowiada Specter Berlin, który do klipu zatrudnił również Polaków. Okazuje się bowiem, że w wideo pojawiła się polska grupa rekonstrukcyjna. Klip wywołał skandal, a muzyków Rammstein oskarżono o profanację Holocaustu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Rammstein