Ray Wilson - Genesis Classic zagra w Krakowie w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

11.10.2019 13:45
Ray Wilson - Genesis Classic zagra w Krakowie w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. East News/ Witold Spisz/REPORTER

Ray Wilson wystąpi w Krakowie w 2020 roku. Muzyk zaprezentuje największe przeboje grupy Genesis oraz utwory z nowej płyty. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia!

Projekt Genesis Classic cieszy się ogromną popularnością i stale podbija serca publiczności na całym świecie. Był prezentowany między innymi w Argentynie, Niemczech, Rosji, Austrii, Rumunii, Hiszpanii, Holandii Portugalii i Włoszech.

Tym razem Ray Wilson wystąpi w Krakowie, prezentując zarówno twórczość solową, jak i klasyki grupy Genesis.

Ray Wilson wystąpi w Krakowie w 2020 roku.

Ray Wilson jest jednym z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Kompozytor i autor tekstów, ceniony jest zwłaszcza za sceniczną charyzmę i wysoką formę koncertową.

Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Dzięki oryginalnej barwie głosu przywrócił grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami, gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel.

Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem Wilsonem w składzie stworzył niezapomniany utwór "Inside", który podbił listy przebojów. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak: Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Przeczytaj także

Ray Wilson podczas krakowskiego koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, zwłaszcza utwory, które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20 lecie jego kariery solowej - "Upon My Life", jak i klasyki grupy Genesis.

Nie zabraknie wiec takich przebojów jak "Another Day In Paradise", "No Son Of Mine", "Follow you follow me", "Invisible Touch", "Jesus he knows me", "Mama" czy "Land of Confusion".

Ray Wilson: Kiedy nowa płyta?

Nowy podwójny album Ray’a Wilsona "Upon My Life" obejmuje 20 lat jego kariery od czasów Genesis, podczas których Ray napisał i nagrał 9 albumów studyjnych, w tym zarówno solowych, jak i ze Stiltskin i Cut.

Na dwupłytowym wydawnictwie znajda się dwa nowe utwory "Come the End of the World" oraz "I Wait and I Pray".

Obie piosenki zainspirowały dezorientacja polityczna, ekologiczne wyzwania i spolaryzowanie świata, w którym żyjemy.

Premiera albumy przewidziana jest na 1 listopada 2019 roku, dzień, w którym Wielka Brytania opuści UE.

Postrzegam tę kolekcję piosenek jako moją własną duchową podróż. Piosenki niosą przesłanie pokoju, miłości, nadziei, wiary w siebie i w serce. Każda piosenka zawiera duchowe przesłanie i reprezentuje konkretny moment.

- komentuje sławny muzyk.

Ray Wilson w Krakowie: Data, miejsce, bilety

Ray Wilson w projekcie Genesis Classic wystąpi w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie 8 marca 2020 roku.

Bilety na to wydarzenie kosztują w przedsprzedaży odpowiednio 120zł, 130zł i 140zł, zaś w dniu koncertu 130zł, 140z, 150zł.

Możecie je kupić w Ticketmaster, eBilet, Going, Empik oraz w sieci sklepów Empik i Media Markt w całej Polsce.

Zobacz również: Kobranocka, Sztywny Pal Azji i Róże Europy na wspólnej trasie 2019-2020

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.