Red Fang na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCA, BILETY]

11.04.2022 16:09
Red Fang na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka

Amerykańska formacja Red Fang pojawi się w Polsce 26 czerwca 2022 roku. Sprawdźcie szczegóły koncertu!

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów odbędą się koncerty z cyklu Lato w Plenerze. Ale tym razem oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy.

Red Fang na jedynym koncercie w Polsce

Jedną z nich jest grupa Red Fang. Amerykanie powracają do Polski po dłuższej nieobecności. Stoner-rockowa formacja z Portland w stanie Oregon zawita 26 czerwca 2022 na Letnią Scenę Progresji w Warszawie, aby promować swój ostatni album "Arrows" wydany w 2021 roku nakładem Relapse Records. Wieczór otworzą sety przebojowego, rock’n’rollowego The Stubs i niezwykle hipnotycznego stonera w wydaniu Dopelord.

Polecamy

Kapelę z Portland gościliśmy w Polsce parokrotnie. Za każdym razem Bryan, Aaron, John i David dawali kapitalne widowisko, pełne świetnej muzyki, pozytywnej energii i obustronnej zabawy. Jeśli ktoś chociaż raz widział ich na żywo, tego nie trzeba namawiać na zobaczenie Amerykanów w akcji po raz kolejny.

Red Fang na jedynym koncercie w Polsce. Data, miejsca, bilety

Red Fang zagra w Warszawie 26 czerwca 202. Bilety w cenie od 99 zł dostępne sa na www.winiarybookings.pl oraz w bileteriach.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.