29.06.2016 16:29

Red Hot Chili Peppers i Kvelertak na Roskilde [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Jeden z największych festiwali muzyki rockowej rozpocznie się 29 czerwca 2016 i potrwa przez kolejne 3 dni. Sprawdźcie, jak możecie na żywo zobaczyć występy zespołów.

Red Hot Chili Peppers i Kvelertak na Roskilde [TRANSMISJA NA ŻYWO]
foto: Antyradio.pl

Po raz kolejny na scenie w duńskiej miejscowości pojawią się rozmaici wykonawcy różnych stylów muzycznych, m.in. Miike Snow, Young Thug, Birdy Nam Nam, Choir of Young Believers, Destroyer, Jacob Bellens czy Stormzy. Gwiazdami tegorocznej edycji Roskilde Festival 2016 będą grupy Red Hot Chili Peppers i Kvelertak, których koncerty będziecie mogli oglądać na żywo na Antyradio.pl za pomocą Red Bull TV. Cały line up jest dostępny na stronie festiwalu.

Występy zostały zaplanowane w następującej kolejności:

  • Red Hot Chili Peppers - środa, 29 czerwca 2016, 22:30
  • Kvelertak - czwartek, 30 czerwca, 23:00

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 1971 roku i wystąpiły na nim głównie duńskie kapele. W kolejnych latach na scenie w Roskilde gościli m.in. The Cure, Black Sabbath, Audioslave, Metallica, Megadeth, Rammstein, Slipknot, Foo Fighters, Placebo, Marilyn Manson, Guns'N'Roses, Bob Dylan, Pearl Jam, Tool i Alice in Chains. Z polskich zespołów można było posłuchać grup Behemoth, Republika, Maanam, SBB oraz Kapelę ze Wsi Warszawa. Podczas imprezy odbywają się także występy grup teatralnych i kabaretów, oraz rozmaite atrakcje i warsztaty.

Nie przegapcie koncertu!

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Red Hot Chili Peppers