09.11.2015 09:31

Riverside w Krakowie [GALERIA]

Zespół zagrał 8 listopada 2015 roku w krakowskim klubie Studio. Zobaczcie, jak zaprezentowała się warszawska grupa w dawnej stolicy Polski.

Riverside w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka/ Antyradio.pl

Najnowsza, 6. studyjna płyta Riverside, „Love, Fear And The Time Machine”, miała swoją premierę 4 września 2015 roku. Na albumie znalazło się 10 utworów. Za teksty i muzykę wszystkich kompozycji odpowiada wokalista i basista Mariusz Duda. Album promuje m.in. singiel „Found (The Unexpected Flaw of Searching)”, do którego został również stworzony teledysk. Wideo zostało zrealizowane przez warszawskie studio Sightsphere. Grupa, oprócz klipu, zrealizowała jeszcze trzy zwiastuny nowego albumu zatytułowane „Love”, „Fear” i „Time Machine”.

Zespół zagrał koncert w Krakowie, w klubie Studio. Przed Riverside wystąpiły również grupy Lion Shepherd i The Sixxis. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

W czerwcu 2015 roku serwis Antyradio.pl gościł w studiu Serakos w czasie nagrywania nowej płyty. Mariusz Duda i Piotr Grudziński opowiedzieli wtedy o planach zespołu i występie na Metal Hammer Festival.

Wokalista Riverside odwiedził też w sierpniu 2015 roku redakcję Antyradio.pl i opowiedział m.in. o przesłaniu najnowszego krążka.

Byliście na koncercie zespołu w Krakowie?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Riverside Romana Makówka