05.02.2015 11:10

Robert Plant wystąpi w Polsce!

Wokalista grupy Led Zeppelin pojawi się na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Znamy szczegóły koncertu!

Robert Plant wystąpi w Polsce!
foto: Retna / Photoshot / REPORTER / East News

To już pewne! Robert Plant pojawi się w Strzelinku pod Słupskiem 21 lipca 2015 roku! Będzie to pierwszy występ artysty w Polsce od czterech lat!

plant fb

Plant pojawi się w Dolinie Charlotty z zespołem The Sensational Space Shifters w ramach promocji swojej solowej płyty „Lullaby and... The Ceaseless Roar” wydanej 8 września 2014 roku. Z pewnością na koncercie usłyszymy więc kawałki pochodzące przede wszystkim z tego krążka. Mirosław Wawrowski, organizator festiwalu, w rozmowie z serwisem Gazeta.pl uchylił rąbka tajemnicy dla fanów Led Zeppelin...

"

Klamka zapadła, choć nie było łatwo, jestem bardzo szczęśliwy. To będzie wielkie święto dla fanów. Plant wystąpi przede wszystkim ze swoim nowym repertuarem, ale nie jest tajemnicą, że lubi zagrać trzy, cztery kawałki Led Zeppelin. Powiem szczerze, że na samą myśl o tym chodzą mi ciarki po plecach. "

Ceny biletów na koncert Planta na razie nie są znane.

Przypominamy, że 3 lipca 2015 roku na festiwalowej scenie pojawi się ZZ TOP, a 4 lipca – Carlos Santana.

Według wpisu na facebookowym profilu Festiwalu Legend Rocka, występ Roberta Planta otworzy nowy rozdział koncertowy o nazwie Charlotta Rock Festival (CRF). Co to dokładnie oznacza? Tego jeszcze nie wiemy... Możecie mieć jednak pewność, że będziemy bacznie śledzić kolejne ruchy organizatorów – już niebawem mają ogłosić kolejną gwiazdę, która wystąpi podczas sierpniowej odsłony festiwalu!

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Robert Plant