Rock na Bagnie 2021 z pierwszymi ogłoszeniami w line-upie

30.09.2020 10:40
Rock na Bagnie 2021 z pierwszymi ogłoszeniami w line-upie Fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Rock na Bagnie potwierdził pierwszych artystów, którzy pojawią się na festiwalu w 2021 roku. Legendy brytyjskiego punka wkrótce pojawią się w Polsce.

2020 rok na zawsze zapisze się na kartach historii jako ten, w którym po raz pierwszy odwołano wszystkie letnie festiwale, na które fani muzyki czekają cały rok. To pierwsza sytuacja, w której wydarzenia takie jak Pol'and'Rock czy Open'er musiały odbyć się online, aby zaoferować swoim uczestnikom choćby namiastkę koncertowego klimatu. Pandemia pokrzyżowała plany zarówno muzykom, organizatorom, dziennikarzom jak i chętnym na zabawę pod sceną festiwalowiczom. Branża muzyczna ma jednak nadzieję, że wkrótce świat znany nam sprzed pandemii powróci.

Rock na Bagnie 2021. Kto zagra?

W tym roku na swoim ulubionym festiwalu nie mogli pobawić się także fani imprezy Rock na Bagnie. Wydarzenie miało obchodzić w 2020 roku swoje dziesięciolecie. Organizatorzy z tej okazji zadbali o imponujący line-up i atrakcje. Niestety, impreza musiała zostać przełożona, a jej skład stanął pod znakiem zapytania. Jak deklarują twórcy imprezy:

Miała być feta, ale niestety zawitał do nas koronawirus i pokrzyżował plany. Nie mogliśmy się spotkać osobiście, ale i tak mieliśmy wyjątkową imprezę, ponieważ udało się zorganizować festiwal online. Byliśmy pierwszym festiwalem w Polsce, który zdecydował się na takie rozwiązanie!

Przeczytaj także

Organizatorzy jednak się nie poddają. Poznaliśmy już nową datę wydarzenia - Rock na Bagnie 2021 odbędzie się 2 i 3 lipca 2021 roku w Goniądzu na Podlasiu. Także pierwsze gwiazdy przyszłorocznej imprezy potwierdziły swoją obecność.

Podczas festiwalu Rock na Bagnie 2021 usłyszymy legendę pierwszej fali brytyjskiego punku - UK SUBS oraz Alvin Gibbs & The Disobedient Servants. Obie formacje miały zagrać na imprezie już w tym roku.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.