30.09.2020 10:40

Rock na Bagnie 2021 z pierwszymi ogłoszeniami w line-upie

Rock na Bagnie potwierdził pierwszych artystów, którzy pojawią się na festiwalu w 2021 roku. Legendy brytyjskiego punka wkrótce pojawią się w Polsce.

Rock na Bagnie
foto: Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

2020 rok na zawsze zapisze się na kartach historii jako ten, w którym po raz pierwszy odwołano wszystkie letnie festiwale, na które fani muzyki czekają cały rok. To pierwsza sytuacja, w której wydarzenia takie jak Pol'and'Rock czy Open'er musiały odbyć się online, aby zaoferować swoim uczestnikom choćby namiastkę koncertowego klimatu. Pandemia pokrzyżowała plany zarówno muzykom, organizatorom, dziennikarzom jak i chętnym na zabawę pod sceną festiwalowiczom. Branża muzyczna ma jednak nadzieję, że wkrótce świat znany nam sprzed pandemii powróci.

Rock na Bagnie 2021. Kto zagra?

W tym roku na swoim ulubionym festiwalu nie mogli pobawić się także fani imprezy Rock na Bagnie. Wydarzenie miało obchodzić w 2020 roku swoje dziesięciolecie. Organizatorzy z tej okazji zadbali o imponujący line-up i atrakcje. Niestety, impreza musiała zostać przełożona, a jej skład stanął pod znakiem zapytania. Jak deklarują twórcy imprezy:

"

Miała być feta, ale niestety zawitał do nas koronawirus i pokrzyżował plany. Nie mogliśmy się spotkać osobiście, ale i tak mieliśmy wyjątkową imprezę, ponieważ udało się zorganizować festiwal online. Byliśmy pierwszym festiwalem w Polsce, który zdecydował się na takie rozwiązanie! "

Vader i Marduk wracają do Polski
Vader i Marduk wracają do Polski
Przeczytaj także Vader i Marduk wracają do Polski. Gdzie i kiedy zagrają [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Organizatorzy jednak się nie poddają. Poznaliśmy już nową datę wydarzenia - Rock na Bagnie 2021 odbędzie się 2 i 3 lipca 2021 roku w Goniądzu na Podlasiu. Także pierwsze gwiazdy przyszłorocznej imprezy potwierdziły swoją obecność.

Podczas festiwalu Rock na Bagnie 2021 usłyszymy legendę pierwszej fali brytyjskiego punku - UK SUBS oraz Alvin Gibbs & The Disobedient Servants. Obie formacje miały zagrać na imprezie już w tym roku.

Wacken Open Air 2021 zaprasza noc duchów. Kiedy poznamy kolejne ogłoszenia zespoły?
Wacken Open Air 2021 zaprasza noc duchów. Kiedy poznamy kolejne ogłoszenia zespoły?
Przeczytaj także Wacken Open Air 2021 zaprasza na Halloween. Kiedy poznamy kolejne zespoły, które zagrają na festiwalu?
Tagi: Koncerty