19.11.2018 10:04

Rod Stewart zagra na koncercie w Polsce w 2019

Muzyk po raz kolejny zawita do Polski! Koncert Roda Stewarta będzie można zobaczyć 21 czerwca w TAURON Arenie Kraków.

Rod Stewart w Polsce
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Rod Stewart w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą 30. studyjny album artysty pt. "Blood Red Roses", zawierającą 13 osobistych utworów oraz trzy covery, wydaną blisko 50 lat od momentu podpisania przez Roda Stewarta pierwszego solowego kontraktu płytowego. 

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków ze jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Na koncercie nie powinno zabraknąć największych przebojów Roda Stewarta, takich jak "Do Ya Think I'm Sexy", "Maggie May", "Sailing", "Rhythm of My Heart" i "Have You Ever Seen The Rain".

Rod Stewart w Polsce 2019 - Bilety

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o 10:00 i potrwa 12 godzin. Wejściówki można również nabyć za pośrednictwem ebilet.pl

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT RODA STEWARTA<<

Romana Makówka
Tagi: Koncerty