18.06.2017 18:07

Royal Republic i Red Sun Rising w Krakowie [GALERIA]

Przed System of a Down na scenie w Tauron Arenie pojawiły się grupy Red Sun Rising i Royal Republic. Zobaczcie zdjęcia z ich występów.

Royal Republic i Red Sun Rising w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Pokazaliśmy już Wam fotografie z koncertu System of a Down, a także zdjęcia publiczności. Specjalnie dla Was publikujemy także zdjęcia z występu supportów gwiazdy wieczoru.

Red Sun Rising zbudowali lokalnie imponującą bazę fanów i przyciągnęli uwagę wielu wytwórni. Po kolejnym wyprzedanym koncercie w ich rodzinnym mieście (Akron, Ohio), jedna z amerykańskich wytwórni Razor & Tie podpisała z nimi kontrakt. Niewiele później w Los Angeles powstała płyta „Polyester Zeal” we współpracy ze słynnym producentem Bobem Marlettem (Black Sabbath, Shinedown, Seether). Grupa tym krążkiem zapewniła sobie mocną pozycję na rockowej scenie muzycznej. Zobaczcie jak Red Sun Rising wypadł podczas II dnia Impact Festival:

Royal Republic to szwedzki zespół rockowy z Malmö, który zadebiutował albumem „We Are The Royal” z 2010 roku. Singiel „Tommy-Gun” natychmiast stał się światowym hitem i zajął 1. miejsce na liście przebojów MTV Rock. W 2012 roku w sklepach pojawiła się ich druga płyta „Save the Nation”, zawierająca kolejny przebój zespołu „Everybody Wants To Be An Astronaut”. W 2016 roku światło dzienne ujrzał krążek „The Weekend Man” pełny energetycznych, dynamicznych utworów, typowych dla Royal Republic. Najlepszy opis koncertów zespołu? Charyzma, ekspresja i nieokiełznane szaleństwo. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Royal Republic:

Kto był najlepszy II dnia Impact Festival 2017?

Robert Skowronski
Tagi: Koncerty System of a Down Romana Makówka Galeria