02.12.2019 23:10

Royal Republic zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]

Royal Republic wpadł do Polski na dwa koncerty. Zobaczcie zdjęcia z szalonego koncertu w Krakowie!

Royal Republic
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół Royal Republic powstał w 2007 roku i od tamtej pory nazywany jest jednym z najlepszych szwedzkich „towarów” eksportowych jeśli chodzi o rock n’rolla. Ich muzyka to bardzo energetyczna mieszkanka popu, rocka a nawet metalu.

Od czasu wydania pierwszego albumu w 2010 roku są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media. Na swoim koncie mają liczne sukcesy w postaci świetnych recenzji, nagród i wysokich miejsc na listach przebojów.

Royal Republic w zagrał koncert w Krakowie

Muzycy mają na swoim koncie 4 albumy. Ostatni z nich, "Club Majesty" został zarejestrowany na przełomie października i listopada 2018 roku i stanowi otwarcie nowego rozdziału w karierze grupy - muzycy porzucili swój dotychczasowy styl garażowego rocka na rzecz mieszanki new wave i dance-punka.

Joe Satriani
Joe Satriani
Przeczytaj także Joe Satriani wystąpi w Polsce w 2020 roku

"Club Majesty" trafił do sprzedaży 31 maja 2019 pod szyldem Nuclear Blast i Arising Empire. W ramach trasy promującej płytę grupa odwiedziła Polskę. Royal Republic zagrał 1 grudnia 2019 roku w Krakowie oraz dzień później w warszawskiej Stodole.

Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu w Krakowie:

Podczas koncertów fani mogli usłyszeć zarówno najnowsze kompozycje, jak i starsze piosenki, a także nacieszyć się niezapomnianym show, które zespół serwuje podczas swoich koncertów.

Zespół posiada ponad 100 tysięcy fanów na Facebooku i single z prawie 6 mln wyświetleń na You Tube. Do tego ich perkusista, Per Andreasson, gra z nogami na zestawie.

Royal Republic na Impact Festival 2020

Impact Festival 2020 odbędzie się 2 czerwca 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Poza Kornem i Bring Me The Horizon na scenie zobaczymy także Of Mice & Men. Na drugiej scenie wystąpi z kolei Skillet, Royar Republic, The Last Internationale.

Bilety na Impact Festival trafiły do ogólnej sprzedaży 15 listopada 2019 roku. Wejściówki są dostępne na stronach LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl. Ceny biletów zaczynają się od 125 złotych.

Zobacz również: Pearl Jam wystąpi w Polsce w 2020 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Royal Republic