24.03.2017 09:45

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Metalliki w Polsce

Ile kosztują bilety na koncert Metalliki w Krakowie? Sprawdźcie, gdzie i za ile możecie kupić wejściówki na to wydarzenie.

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Metalliki w Polsce
foto: Gonzales Photo / Avalon / Reporter / East News

Metallica w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej najnowszy album „Hardwired… To Self-Destruct” odwiedzi również nasz kraj. Thrashmetalowych gigantów będziemy mogli zobaczyć 28 kwietnia 2018 roku na Tauron Arenie w Krakowie i będzie to koncert z centralną pozycją sceny. Jako support wystąpi norweski zespół Kvelertak.

Członkowie Legacy Met Club oraz Fifth Members mogli już od 21 marca 2017 zakupić bilety na to wydarzenie. Do ogólnej sprzedaży wejściówki w cenach od 236 do 440 złotych trafią 24 marca 2017 o godzinie 10:00 na stronie LiveNation.pl i ticketmaster.pl. Jedna osoba może zakupić 4 bilety. Każdy bilet zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością odbioru fizycznej lub digitalowej kopii najnowszego albumu. Informacje dotyczące odbioru krążka będą zawarte w e-mailu potwierdzającym zakup biletu.

Do wyboru są również trzy pakiety VIP w cenach 899, 1 699 oraz 10 369 złotych, w ramach których Metallica oferuje specjalne opcje obejmujące bilety premium, możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowej wystawy „Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem.

Bilety na koncert Metalliki są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie.

Wybierzesz się na koncert Metalliki?

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Koncerty