Sabaton przenosi swoją trasę koncertową na późniejszy termin. Sprawdź, co z koncertem w Krakowie!

03.03.2022 10:17
 Sabaton przenosi swoją trasę koncertową na późniejszy termin. Sprawdź, co z koncertem w Krakowie! Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa Sabaton odwiedzi Polskę w późniejszym terminie. Sprawdź szczegóły!

Sabaton zmienia daty swoich koncertów. Podczas nadchodzącej europejskiej trasy "The Tour To End All Tours" zespół będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo.

Sabaton ujawnił nową datę koncertu w Polsce

Album "The War To End All Wars" ukaże się już w najbliższy piątek, 04 marca 2022 nakładem wytwórni Nuclear Blast Records. Na przełożony koncert Sabaton zapraszamy już 23 sierpnia do Tauron Areny w Krakowie. Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne.

Polecamy

Powstały w 1999 roku w znanym ze sportów zimowych miasteczku Falun Sabaton, zyskał u nas wielką popularność, która przełożyła się, chociażby na półmilionową widownię podczas występu na Przystanku Woodstock, zarejestrowanym na potrzeby DVD.

Plan gry Sabaton jest od dawna znany. Joakim Brodén i Pär Sundström, główne postacie kapeli, zbierają ciekawe historyczne wątki z całego świata, które następnie przekształcają w świetne piosenki oparte na klasycznym heavy w stylu Judas Priest, Iron Maiden, czy Accept i z pewną domieszką power metalu. Do tej układanki trzeba też dodać spektakularne koncerty plus chęć do spotykania się z fanami.

Szwedzi to zarówno wspaniali popularyzatorzy historii, jak i po prostu fani, przystępni ludzie, którzy żadnemu fanowi nie odmówią zdjęcia, czy autografu. W 2019 roku ukazała się dziewiąta płyta Sabaton "The Great War", poświęcona pierwszej wojnie światowej. Jednym z gości na niej jest wspaniała Floor Jansen z Nightwish, prywatnie życiowa partnerka perkusisty Sabaton, Hannesa van Dahla.

Zobacz również: Therion na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.