Sanah wystąpiła w Krakowie. Jej "Szampan" i "Melodia" są hitami ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA]

06.07.2020 00:45
Sanah wystąpiła w Krakowie. Jej "Szampan" i "Melodia" są hitami ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sanah z dnia na dzień została okrzyknięta największym muzycznym objawieniem ostatnich lat. Niezwykle utalentowana "Królowa Dram" wystąpiła na żywo w krakowskim klubie ZetPeTe. Był to trzeci koncert przed publicznością w jej karierze.

Ruszyły koncerty z cyklu Hałsówka. Imprezy goszczą w trzech najpopularniejszych klubach w Polsce: wrocławskim A2, warszawskiej Progresji i ZetPeTe w Krakowie. Wśród wykonawców znaleźli się między innymi Sanah, Poparzeni Kawą 3 oraz Nocny Kochanek.

Sanah wystąpiła w Krakowie

Sanah to obecnie jedna z najchętniej słuchanych polskich piosenkarek. Wokalistka zdobyła ogromną popularność w internecie, a singiel "Szampan" sprawił, że utalentowaną Zuzanną Jurczak zainteresowała się cała Polska. Artystka, którą pokochali Dawid Podsiadło i Matt Dusk wystąpiła na żywo 5 lipca 2020 w krakowskim ZetPeTe.

Przeczytaj także

Sanah wrzuciła do sieci pierwszy autorski utwór na początku 2019 roku, jednak głośno zrobiło się o niej dopiero kilka miesięcy temu.

Utalentowana artystka zyskała nieprawdopodobną popularność gdy rozgłośnie radiowe zaczęły grać "Szampan". Piosenka Zuzanny Jurczak z miejsca stała się przebojem, a teledysk do utworu został odtworzony już ponad 38 milionów razy.

Zobacz zdjęcia z koncertu Sanah w Krakowie:

Debiutancki album Sanah "Królowa dram" ukazał się 8 maja 2020 i od razu trafił na szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce OLiS. Promujący go drugi singiel "Melodia" również stał się wielkim przebojem i jak dotąd doczekał się niemal 17 milionów odtworzeń na YouTube.

2 lipca 2020 roku Sanah poinformowała na swoim Facebooku, że album "Królowa dram" uzyskał status Złotej Płyty a "Szampan" zdobył Potrójnie Platynową Płytę.

Zuzanna ma na swoim koncie również pracę na zlecenie innych artystów. Jej teksty śpiewała już między innymi Roksana Węgiel czy Natalia Zastępa.

Zobacz również: Trasa Hałsówka 2020. Zobacz, kto zagra specjalne koncerty na żywo [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.