13.06.2019 12:35

Scarlxrd, twórca „soundtracku do apokalipsy”, odwiedzi ponownie Polskę [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Scarlxrd wraca do Polski na dwa koncerty. Sprawdźcie, kiedy wystąpi w naszym kraju.

Scarlxrd
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Szalony i obrazoburczy Scarlxrd ponownie przyjedzie do Polski. Poprzednie koncerty artysty cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Fani muzyki popularnego Brytyjczyka będą mogli zobaczyć go aż dwa razy. Były YouTuber będzie promował swoje świeże wydawnictwo "Infinity".

Najnowszy album zdecydowanie różni się od poprzedniego („DXXM”). Scarlxrd zdecydował się zmienić proporcję gatunków muzycznych, postawił tym razem na bardziej rapowe brzmienia. Najnowszy album został doceniony nie tylko przez fanów, ale również krytyków.

Kim jest Scarlxrd?

Zanim stał się muzykiem znanym jako Scarlxrd, był bardzo popularnym YouTuberem Mazzi Mazem. Następnie został frontmanem składu Myth City.

Marius Listhop, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Scarlxrda, dzieciak z Wolverhampton w Anglii, postanowił sam przekroczyć parę muzycznych granic i już jako producent pokazać światu swoją specyficzną wrażliwość łącząc trap, hardcore, rap z beatami, a nawet metalem.

White Lies
White Lies
Przeczytaj także White Lies zagra koncert w Polsce w 2019. Fani usłyszą piosenki z debiutanckiej płyty

Obecnie jego najpopularniejsza piosenka, „Heart Attack”, ma na YouTube już ponad 60 miliony wyświetleń:  

Styl i wizerunek Scarlxrda szokują i wzbudzają skrajne emocje. Młody muzyk jest skandaliczny, gniewny i ekscentryczny. Swój solowy projekt pod obecną nazwą rozpoczął w 2016 roku, zaraz po tym, jak usunął z You Tube'a wszystkie stare filmiki dodane jako Mazzi Maz. Wtedy również wykreował swój zupełnie nowy wizerunek.

Scarlxrd w Polsce w 2018 - daty, miejsca bilety

Scarlxrd wystąpi 22 października w Klubie Proxima w Warszawie, a dzień później w krakowskim Klubie Kwadrat
Bilety będą dostępne w ogólnej sprzedaży od piątku, 21 czerwca od 10:00 na LIveNation.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 19 czerwca od 10:00 do 21 czerwca, godz. 9:00

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w czwartek, 20 czerwca o 10:00 do 21 czerwca godz. do 9:00

Zobacz również: Welshly Arms zagra w Polsce w 2019 roku

Tagi: Koncerty