Scorpions ponownie wystąpi w Polsce. Już za rok grupa zagra w Łodzi [DATA, MIEJSCE, BILETY]

27.05.2022 12:01
Scorpions ponownie wystąpi w Polsce. Już za rok grupa zagra w Łodzi [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka

Zespół Scorpions przyjedzie na kolejny koncert do Polski. Sprawdź szczegóły występu!

Grupa Scorpions odwiedzi Kraków 28 maja 2022. Jeśli ktoś nie zdążył kupić biletu, mamy dobrą wiadomość: 26 maja 2023 roku zespół powróci do Polski na koncert do Atlas Areny w Łodzi. Bilety w oficjalnej sprzedaży pojawią się 2 czerwca, ale członkowie fanklubu i użytkownicy Bilet Serwis będą je mogli kupić wcześniej.

Scorpions ponownie zagra w Polsce

 
Scorpions są kochani przez kilka pokoleń fanów i podziwiani od dziesięcioleci. Grupa ma na koncie wielkie rockowe przeboje, które wcale się nie starzeją, a wręcz nabierają obecnie nowego znaczenia. Hymn "Wind of Change" zainspirowany został wydarzeniami w Europie Środkowo-Wschodniej w 1989 roku. Obecnie Klaus Meine śpiewa go dla Ukrainy, która czeka na swój wiatr zmian. 28 maja w Tauron Arenie Kraków piosence towarzyszyć będzie rozwinięcia dwóch flag: polskiej i ukraińskiej.

 
Scorpions to jednak nie tylko "Wind of Change", ale także moc innych przebojów. W setliście każdego koncertu nie może zabraknąć takich ballad jak "Send Me an Angel" czy "Still Loving You", "Big City Nights" oraz "Rock You Like a Hurricane". Te ponadczasowe hity wybrzmią zarówno w sobotę w Krakowie, jak i za rok w Łodzi. Żelazny zestaw uzupełniają piosenki pochodzące z tegorocznej płyty "Rock Believer".
 
Razem z najnowszym albumem, wydanym w lutym tego roku, zespół ma na koncie 19 krążków studyjnych i ponad 100 milionów sprzedanych płyt. Ile zagrał koncertów? Tego przez 57 lat działalności nie wiedzą pewnie sami członkowie grupy. 

Zespół Scorpions przyjedzie na kolejny koncert do Polski. Daty, miejsce, bilety

Scorpions zagra 26 maja 2023 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety w regularnej sprzedaży pojawią się 2 czerwca na biletserwis.pl. Członkowie fanklubu będą mogli kupić wejściówki już 31 maja 2022, a zarejestrowani użytkownicy Bilet Serwis - 1 czerwca 2022.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.