14.05.2016 17:37

Scorpions w blasku świateł w Las Vegas

Zespół wystąpił na pierwszym z pięciu koncertów w Światowej Stolicy Rozrywki. Zobaczcie, jak wyglądało to wydarzenie.

Scorpions w blasku świateł w Las Vegas
foto: ons.pl

Grupa Scorpions, która wystąpiła na początku marca 2016 roku w Krakowie w ramach obchodów 50-lecia zespołu, zagrała na koncercie w Mieście Grzechu. Widzowie zgromadzeni w Hard Rock Hotel & Casino w Las Vegas mogli posłuchać specjalnie skomponowanej na tę okazję playlisty. Za perkusją pojawił się z kolei Mikkey Dee. Były członek Motorhead będzie wspierać kapelę podczas trasy po Ameryce Północnej, zastępując tym samym Jamesa Kottaka, który był zmuszony zrobić przerwę od grania ze względu na konieczność opieki lekarskiej.

Jeszcze w styczniu 2016 roku Klaus Meine podkreślał, że zespół intensywnie przygotowuje się na serię występów w w najbardziej zaludnionym mieście Nevady.

"

Czekamy na fanów w Las Vegas w maju. Jesteście gotowi na totalne zaćmienie? Nie możemy się doczekać naszego pierwszego show, składającego się z aż pięciu koncertów, na którym wprowadzimy naszych wielbicieli w prawdziwie rockowy nastrój! "

Zobaczcie, jak wyglądał koncert Scorpions.

Gościem specjalnym na każdym z pięciu show jest także amerykańska grupa Queensrÿche, która ma już na swoim koncie 15 albumów studyjnych. Ostatni z nich, „Condition Hüman”, miał swoją premierę 2 października 2015 roku, a promował go singiel „Arrow of Time” .

Zespół Scorpions, z okazji swojego jubileuszu, 6 listopada 2015 roku wydał reedycje najlepszych płyt wzbogacone o niepublikowane wcześniej nagrania. W wersji deluxe ukazały się albumy „Blackout”, „Love At First Sting”, „Animal Magnetism”, „Lovedrive”, „Savage Amusement”, „Taken By Force”, „Tokyo Tapes” oraz „World Wide Live”. 

Chcielibyście, żeby zespół jeszcze raz przyjechał do Polski?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Scorpions