31.08.2015 10:37

Scorpions wystąpi w Krakowie!

Po sukcesie majowego koncertu w Atlas Arenie w Łodzi formacja Scorpions wraca do Polski z występem z okazji 50-lecia zespołu. Kiedy odbędzie się koncert?

Scorpions wystąpi w Krakowie!
foto: materiały prasowe

Jubileuszowe show będzie miało miejsce 4 marca 2016 roku w Tauron Arenie Kraków.

Mimo upływu kilku dekad i planów zakończenia kariery, zespół nieustannie gra, zaskakując swoich fanów formą i muzyczną perfekcją, czego dowodem był tegoroczny występ Scorpionsów w Polsce. 9 maja 2015 roku zespół zagrał w łódzkiej hali Atlas Arena, wypełniając obiekt ponad 14 tysiącami widzów.

Muzycy z zespołu Scorpions porwali tłumnie zgromadzoną publikę znanymi hitami, jak również utworami z najnowszej płyty „Return To Forever”.

Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze formacja ma na swoim koncie wiele hitów, w tym „Wind Of Change”, „Rock You Like A Hurricane”, „Send Me An Angel”, „Big City Nights” czy „Still Loving You”. Scorpions może pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dnia dzisiejszego kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych.

Kapela wystąpi w Polsce w ramach urodzinowej trasy, celebrującej okrągłą rocznicę pięćdziesięciu lat aktywności scenicznej. Dla fanów formacji będzie to doskonała okazja, by wyruszyć w sentymentalną podróż do muzycznych początków grupy, jak również posłuchać utworów z ich najnowszego albumu.

Scorpions - 4 marca 2016 roku

TAURON Arena Kraków

Ceny biletów:

foto: materiały prasowe

Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 2 września 2015 roku, o godzinie 10:00.

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Scorpions