19.12.2016 14:03

Scorpions zagra na Life Festival Oświęcim 2017

W końcu poznaliśmy zespół, który zagra na finał letniej imprezy. Wkrótce również ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Scorpions zagra na Life Festival Oświęcim 2017
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

8. edycja Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2017 roku. Organizatorzy ogłosili pierwszego wykonawcę, który pojawi się na imprezie i fani starego dobrego rocka mają powód do zadowolenia.

Gwiazdą, która zagra na finał festiwalu będzie Scorpions, który dostarczy tysiącom fanów porządnej porcji muzycznych uniesień.

Scorpions to fenomen na skalę światową, zespół, który mimo 50-letniego stażu scenicznego nadal nie zwalnia tempa. Do grona gwiazd formacja dołączyła w latach 80. za sprawą takich przebojów jak „No One Like You”, „Rock You Like a Hurricane” czy „Still Loving You”. Natomiast z płyty „Crazy World” z 1990 roku pochodzi ponadczasowy hit „Wind of Change”, który stał się nieformalnym hymnem przemian w Europie Wschodniej.

Polscy widzowie będą mogli zobaczyć na perkusji Mikkey'ego Dee, którego na pewno kojarzą z Motorhead. Od 6 maja do 4 czerwca 2016 roku muzyk zastąpił Jamesa Kottaka, bowiem perkusista potrzebował opieki lekarskiej. W konsekwencji we wrześniu 2016 Mikkey Dee na stałe dołączył do Scorpions.

Zobaczcie, jak formacja w takim składzie sprawdza się na koncertach:

Sprzedaż biletów na Life Festival Oświęcim 2017 ruszy 20 grudnia 2016 roku.

Wybierzecie się na koncert Scorpions?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Scorpions