28.04.2017 13:20

Scorpions zaprasza na Life Festival Oświęcim 2017

Klaus Meine oraz Matthias Jabs nagrali specjalne wideo dla polskich fanów, w którym serdecznie zapraszają na koncert w ramach letniej imprezy.

Scorpions zaprasza na Life Festival Oświęcim 2017
foto: kadr z wideo

Fani dobrego rocka na pewno mają na uwadze to wydarzenie. W ramach 8. edycji Life Festival Oświęcim, który odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2017 roku na scenie zobaczymy legendarną formację Scorpions.

Gwiazdami koncertów stadionowych będą również Shaggy oraz LP. Uczestnicy imprezy zobaczą również legendę polskiej sceny reggae Maleo Reggae Rockers, elektropopowy estoński zespół I Wear* Experiment oraz indierockową grupę Kandinsky z Niemiec.

Scorpions postanowił nagrać specjalne zaproszenie na festiwal dla swoich polskich fanów. Zobaczcie to nagranie:

Podczas koncertu na bębnach zobaczymy Mikkey'ego Dee z Motorhead. W okresie 6 maja - 4 czerwca 2016 perkusista zastąpił Jamesa Kottaka. W konsekwencji we wrześniu 2016 Mikkey Dee na stałe dołączył do niemieckiej formacji.

Podczas koncertu Scorpions na pewno nie zabraknie takich hitów, jak „Still Loving You”, „No One Like You”, „Rock You Like a Hurricane” czy „Wind of Change”. Dyskografię zespołu zamyka krążek „Return to Forever” z 2015 roku.

Wybierzesz się na koncert Scorpions?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Scorpions