Sepultura na jedynym koncercie w Polsce! Sacred Reich i Crowbar jako goście specjalni

14.12.2020 19:44
Sepultura Fot. shutterstock.com

Sepultura ogłosiła trasę koncertową po Europie. Muzycy w 2020 roku przyjadą także do Polski w towarzystwie formacji Crowbar i Sacred Reich.

Grupa Sepultura rusza w trasę koncertową po Europie. Muzycy rozpoczną wkrótce promocję najnowszego wydawnictwa, wydanego w lutym 2020 roku - płyty "Quadra". Artyści odwiedzą również Polskę.

Kończący się rok był naprawdę pechowy dla branży muzycznej. Niemal wszystkie koncerty musiały zostać odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. Artyści, organizatorzy i wszystkie osoby związane z rynkiem muzycznym poniosły ogromne straty. Jednak wraz z 2021 rokiem, szczepionkami i innowacjami w testach na COVID-19 nadchodzi nadzieja na powrót koncertów.

Sepultura w Polsce w 2021 roku

W związku z tym pojawiają się kolejne ogłoszenia dotyczące tras koncertowych planowanych na 2021 rok. Swoje tourne ogłosiła właśnie Sepultura, która wybiera się do Europy, aby promować album "Quadra". Derrick Green komentuje wydarzenie:

To był trudny rok dla nas wszystkich, dla całego świata i nie możemy się doczekać powrotu na trasę. Nie możemy się doczekać, aby znowu się z wami bawić!

Polecamy

Słowa Greena potwierdza gitarzysta Andreas Kisser:

Nie możemy doczekać powrotu na scenę, aby zagrać nowy album na żywo. Europa to terytorium, na którym gra mi się najlepiej i wszyscy za nim tęsknimy. Do zobaczenia wkrótce, bądźcie bezpieczni i zdrowi.

Grupa Sepultura wystąpi także w Polsce. Muzycy zagrają we wrocławskim A2 9 listopada 2021 roku. W roli gości specjalnych na trasie zobaczymy Sacred Reich oraz Crowbar.

Sepultura w Polsce. Bilety

Bilety trafią do sprzedaży w środę 16 grudnia 2020 i będzie można kupić je za pośrednictwem oficjalnej strony organizatorów - Knock Out Production.

Ceny biletów:

  • przedsprzedaż - 130 złotych
  • w dniu koncertu - 150 złotych
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.