Skillet zagra trzy koncerty w Polsce w 2019 [DATY, MIEJSCA, BILETY]

08.11.2019 14:07
Skillet zagra trzy koncerty w Polsce w 2019 [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. ThePanhead / Wikipedia

W ramach nadchodzącej trasy koncertowej promującej najnowszy album "Victorious", na trzech koncertach w Polsce wystąpi formacja Skillet.

Skillet, multi-platynowy zespół rockowy ogłosił europejską trasę koncertową "Skillet: Victorious Tour", która zaplanowana jest na listopad i grudzień 2019 roku. Grupa promowała będzie nowy album, którego premiera miała miejsce 5 sierpnia 2019. Amerykanie zagrają trzy koncerty w Polsce.

Skillet w Polsce

Skillet ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy i zajmuje wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wieku, gromadząc ponad 1 miliard streamów w samym tylko 2018 roku.

Do 2019 roku nie tylko zdobyli kilka nominacji do nagród Grammy i sprzedali ponad 12 milionów albumów na całym świecie, ale także otrzymali nagrodę Billboard Music Award za podwójną platynową płytę "Awake".

Przeczytaj także

Grupa ogłosił europejską trasę koncertową "Skillet: Victorious Tour", na której znajdują się aż trzy polskie miasta.

Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z naszymi fanami. Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych, więc priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu. Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek oraz porozmawiać ze "starymi" i nowymi fanami podczas M&G.

- powiedział John Cooper, lider i wokalista amerykańskiej grupy.
Skillet zostało założone w Memphis w 1996 roku. Ich hit „Monster” (57 milionów odtworzeń w serwisie Spotify i 2,5 miliona sprzedanych singli) nadal pozostaje "jednym z najbardziej streamowanych rockowych utworów wszechczasów".

Skillet w Polsce: Daty, miejsca, bilety

Zespół Skillet wystąpi w Polsce trzykrotnie. Koncerty odbędą się odpowiednio:

  • 12 listopada – Wrocław, Centrum Koncertowe A2
  • 13 listopada – Warszawa, klub Stodoła
  • 20 listopada – Kraków, Klub Studio

Bilety w cenach od 119 zł dostępne są na stronie organizatora LiveNation.pl oraz w Ticketmaster.pl.

Zobacz również: Mark Lanegan, mistrz alternatywnego grania, zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.