04.06.2016 11:00

Skunk Anansie na Orange Warsaw Festival 2016 [GALERIA]

Brytyjski zespół zaprezentował się przed warszawską publicznością 3 czerwca 2016. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Skunk Anansie na Orange Warsaw Festival 2016 [GALERIA]
foto: Radek Zawadzki

W ramach dwudniowej imprezy Orange Warsaw Festival 2016 na Torze Służewieckim w dniach 3-4 czerwca 2016 roku fani dobrego grania mogą zobaczyć szereg ciekawych artystów.

Wśród gwiazd imprezy znalazły się Skunk Anansie oraz Editors. W ramach tego wydarzenia zaprezentują się również Die Antwoord, Lana Del Rey, Skrillex, Tom Odell, MØ, Daughter, XXANAXX oraz Julia Marcell.

Podczas tej imprezy artyści mają do dyspozycji kilka scen. 3 czerwca 2016 zaprezentował się zespół Skunk Anansie, a wokalistka Skin udostępniła przed koncertem zdjęcie świadczące o tym, że nie może się doczekać momentu, gdy zagra przed polską publicznością:

Skunk Anansie to koncertowa petarda i również podczas warszawskiego koncertu zespół udowodnił, że potrafi stworzyć niesamowite rockowe show.

Zobaczcie zdjęcia z tego występu:

Obejrzyjcie również, jak publiczność bawiła się na Orange Warsaw Festival 2016:

Formacja właśnie promuje swój 6. studyjny album zatytułowany „Anarchytechture”, który ukazał się 15 stycznia 2016 roku i jest to następca płyty „Black Traffic” z 2012 roku.

Pierwszym singlem z nowego wydawnictwa był utwór „Love Someone Else”. Jako drugi numer promujący krążek wybrano „Death to the Lovers”.

Oczywiście podczas koncertu nie zabrakło świeżego materiału, jak również i starszych numerów:

Byliście na koncercie Skunk Anansie w ramach Orange Warsaw Festival 2016?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Skunk Anansie Galeria