Skyline i Doro Pesch na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Maciej Koprowicz
04.08.2017 15:34
Skyline i Doro Pesch na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Zespół Skyline, wsparty przez znaną z Warlocka wokalistkę Doro Pesch zagrał na festiwalu Wacken Open Air 2017. Mamy dla Was relację z ich występu w obiektywie Romany Makówki

Grupa Skyline powstała z inicjatywy założyciela Wacken Open Air, Thomasa Jensena. Dla publiczności  w Wacken występuje corocznie od pierwszej edycji festiwalu w 1990. Zespół wykonuje covery wykonawców, którzy są gwiazdami danej edycji imprezy. W tym roku gościem specjalnym Skyline była Doro Pesch, niemiecka wokalistka, która zasłynęła jako liderka heavymetalowego zespołu Warlock.

Skyline i Doro zagrali drugiego dnia tegorocznego Wacken Open Air, 3 sierpnia 2017. Antyradio.pl jako jedna z niewielu redakcji uzyskało na festiwal pełną i ekskluzywną akredytację fotograficzną. Mamy dla Was zdjęcia z występu Skyline w obiektywie Romany Makówki:

Wacken Open Air odbywa się co roku w Wacken w północnych Niemczech. Jest jedną z najważniejszych imprez na festiwalowej mapie świata, kilkudniowym świętem metalu i rocka. W poprzednich latach na scenie Wacken gościły takie gwiazdy, jak Sabaton, Tarja Turunen, Saxon, Within Temptation, Dragonforce i Bullet For My Valentine.

W 2017 roku atrakcjami festiwalu są m.in. Mayhem, Napalm Death, Marilyn Manson, Megadeth, Lacuna Coil, Apocalyptika, Paradise Lost, Kreator, Alice Cooper i wielu innych. Pierwszego dnia, 2 sierpnia zagrali m.in. Annihilator, Ugly Kid Joe i Flotsam And Jetsam. 3 sierpnia wystąpili m.in. Volbeat, a także polski reprezentant w konkursie Metal Battle, The Kroach. Wacken Open Air 2017 odbywa się od 2 do 5 sierpnia 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.