26.08.2015 09:59

Slash wystąpi w Polsce!

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators zagrają 20 listopada 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Sprawdźcie szczegóły koncertu!

Slash wystąpi w Polsce!
foto: Lehtikuva / East News

To już trzecia wizyta tego artysty w naszym kraju, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators. Slash w Polsce pojawi się w ramach trasy promującej najnowszy krążek „World On Fire”.

W 2010 roku Slash zadebiutował solowym albumem zatytułowanym po prostu „Slash”. Na tym krążku pojawiło się grono gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był  Eric Valentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane's Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails).

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty, „Apocalyptic Love”, który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu i tym samym był najwyżej notowanym rockowym krążkiem w tym zestawieniu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w katowickim Spodku

W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru „Nothing Left To Fear”, który wyprodukowany został przez jego firmę producencką Slasher Films.

We wrześniu 2014 roku ukazał się najnowszy albumu Slasha, „World On Fire”, a w listopadzie Slash wraz z zespołem dał show w TAURON Arena Kraków. Płyta nagrana została w sprawdzonym towarzystwie... Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i Brent Fitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael „Elvis” Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus).

Artysta zaangażował się także w produkcję kolejnego horroru, „The Hell Within”, a na wrzesień i październik tego roku ogłoszona właśnie została kolejna część trasy koncertowej Slasha, która obejmie Amerykę Północną, a następnie artysta pojawi się na Starym Kontynencie i w ramach europejskiego tournee 20 listopada 2015 roku wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Slash featuring Myles Kennedy and The Conspirators

+ support

20 listopada 2015 – Łódź, Atlas Arena, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

Płyta stojąca: 220/240 zł

Płyta stojąca (golden circle): 350/370 zł

Siedzące kategoria 1: 280/300 zł

Siedzące kategoria 2: 240/260 zł

Siedzące kategoria 3: 200/220 zł

Bilety w sprzedaży od piątku, 28 sierpnia, godz. 10.00. Możecie nabyć je na stronach: www.ebilet.pl, www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketportal.pl, www.biletin.pl, www.tikeria.pl.

foto: materiały prasowe

Wybieracie się na koncert?

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Slash