Slipknot na Impact Festival 2015 [GALERIA]

Magda Słomka
10.06.2015 13:54
Slipknot na Impact Festival 2015 [GALERIA] Fot. Kobaru

Headlinerem głównej sceny festiwalu, który odbył się 9 czerwca 2015 roku, był długo wyczekiwany Slipknot. Zobaczcie zdjęcia z występu kapeli w Łodzi!

Slipknot przyjechał do Polski żeby promować swój najnowszy krążek, „.5: The Gray Chapter”. Album to hołd, który członkowie zespołu zapragnęli oddać zmarłemu basiście, Paulowi Grayowi. To także refleksja nad najbardziej negatywnym okresem w dziejach grupy.

Zobaczcie, jak wyglądał występ amerykańskiej kapeli na Impact Festival 2015!

Choć płyta „.5: The Gray Chapter” wydana została jeszcze w 2014 roku, to zespół nie zapomina o jej promocji. Slipknot dzień przed występem w Polsce ujawnił nowy teledysk do kawałka „Killpop”.

Teraz wypada już tylko otrząsnąć się po koncercie kapeli w Łodzi i czekać na kolejny krążek Slipknota. Jim Root, gitarzysta zespołu, powiedział, że jeśli Slipknot nie zacznie wkrótce nagrywać kolejnej płyty, to może ona w ogóle nie powstać... Muzyk rozpoczął pisanie utworów na kolejny krążek. Według niego zespół musi wykorzystać sukces ostatniej płyty i szybko zacząć nagrywać.

Setlista:

 1. Sarcastrophe
 2. The Heretic Anthem
 3. Psychosocial
 4. The Devil in I
 5. AOV
 6. Vermilion
 7. Wait and Bleed
 8. Killpop
 9. Before I Forget
 10. Duality
 11. Eyeless
 12. Spit It Out
 13. Custer

Bis:

 1. (sic)
 2. Surfacing
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.