Slipknot nie zagra w Polsce. Czy można zwrócić bilety na koncert?

14.05.2020 12:15
Slipknot nie zagra w Polsce. Czy można zwrócić bilety na koncert? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Niestety z powodu pandemii koronawirusa kolejna gwiazda odwołała polski koncert.

Musimy się nastawić, że prędko nie wybierzemy się na żaden koncert. Fani Slipknota liczyli, że może uda im się zobaczyć kapelę na żywo w sierpniu 2020, ale niestety zespół postanowił odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2020 rok.

Slipknot nie zagra w Polsce. Czy można zwrócić bilety na koncert?

Grupa miała zagrać 3 sierpnia 2020 w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Niestety letnie trasy po Europie i Ameryce zostały odwołane, jak również festiwal Knotfest. Zespół udostępniając informację o odwołanych koncertach napisał również, ze wróci na scenę od razu, jak to będzie tylko możliwe. Jak na razie nie podano nowych dat występów.

Jeżeli macie bilety na ten koncert, to zostaniecie poinformowali drogą mailową o możliwości ich zwrotu. Przeczytajcie całe oświadczenie Slipknota:

Przeczytaj także

Wokalista Corey Taylor uważa, że po jakimś czasie koncerty wrócą, ale na nowych zasadach. Podejrzewa, że będą się odbywać w mniejszych pomieszczeniach, możliwe też, że większość imprez będzie plenerowych, by ludzie mogli stać dalej od siebie. 

Zobacz także: Corey Taylor wyjaśnia, jak według niego będzie wyglądał powrót koncertów po pandemii

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.