11.02.2020 10:25

Slipknot ponownie zagra w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot po raz kolejny powróci do Polski. Muzycy tym razem zawitają do Trójmiasta w towarzystwie ukraińskiej formacji Jinjer.

Slipknot
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Slipknot przyjedzie do Polski w ramach dalszej promocji albumu „We Are Not Your Kind”. Wydawnictwo ukazało się 9 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem wytwórni Roadrunner Records. Po koncercie podczas ubiegłorocznej edycji Mystic Festival w Krakowie oraz halowym występie w Łodzi, grupa przyjedzie latem do Trójmiasta, by zaprezentować się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

Slipknot zagra w Polsce w 2020 roku

Gościem specjalnym Slipknot będzie ukraińska formacja Jinjer. Młody zespół, którego kariera nabrała w ostatnich latach niesamowitego rozpędu, wydał swój najnowszy album „Macro” w listopadzie 2019 roku pod barwami Napalm Records.

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Slipknot zagrał w Polsce koncert w ramach trasy We Are Not Your Kind World Tour [ZDJĘCIA]
materiały prasowe

Slipknot i Jinjer wystąpią już 3 sierpnia 2020 roku w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu.

Slipknot i Jinjer w Polsce. Bilety

Póki co Mystic Coalition nie zdradza cen biletów. Dokładne informacje na temat wejściówek na wydarzenie pojawią się 18 lutego o 10.00. Wejściówki będą dostępne do kupienia w regularnej sprzedaży od 20 lutego o godzinie 10.00. Wejściówki znajdziecie na stronie sklep.knockoutprod.net (kolekcjonerskie na płytę) oraz ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę). 

Zobacz też: Co by było, gdyby Slipknot nagrał "Enter Sandman" Metalliki? [WIDEO] 

Tagi: Koncerty Slipknot