19.07.2019 12:23

Slipknot wystąpi na koncercie w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot wróci na kolejny koncert w Polsce już w 2020 roku. Muzycy będą promowali swój najnowszy album "We Are Not Your Kind".

Slipknot
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Slipknot wyda swój szósty studyjny album już 9 sierpnia 2019 roku. "We Are Not Your Kind" zostanie wyprodukowany przez Grega Fidelmana. Muzycy wydali dwa single promujące album - "Unsainted" oraz "All Out Life". Grupa zapowiedziała także trasę koncertową promującą album.

Slipknot w Polsce [Gdzie, Kiedy, Bilety]

Najpierw Slipknot udostępnił informację o szeregu koncertów w Wielkiej Brytanii. 19 lipca 2019 roku na oficjalnym Facebooku formacji pojawił się plakat oraz lista występów w Europie, które grupa zaplanowała na 2020 rok. 

Adam Nergal Darski
Adam Nergal Darski
Przeczytaj także Metallica, Nocny Kochanek, Greta Van Fleet za kilkadziesiąt lat. Tak będą wyglądać nasi ulubieni muzycy

Po udanym występie na Mystic Festivalu, ku uciesze fanów z Polski, Slipknot powróci na kolejny koncert także do naszego kraju. Muzycy zagrają w 2020 roku w Łodzi. Obiekt, w którym odbędzie się impreza i dokładna data wydarzenia nie została jeszcze podana. Jednak biorąc pod uwagę listę łódzkich miejsc koncertowych, grupa najprawdopodobniej odwiedzi Atlas Arenę.

Dokładne daty i ceny biletów na wydarzenie zostaną ogłoszone wkrótce.

Zobacz też: Corey Taylor przeklął ludzi, którzy negują Holokaust 

Joanna Chojnacka
Tagi: Koncerty Slipknot