01.07.2020 15:32

Słynna grupa Pentatonix zagra na Torwarze. Kiedy obdędzie się koncert?

Słynny zespół a capella Pentatonix wystąpi na warszawskim Torwarze. Odwołany przez koronawirusa koncert odbędzie się w większej hali.

Słynna grupa Pentatonix zagra na Torwarze. Kiedy obdędzie się koncert?
fot. materiały prasowe Fource.pl

Koncert grupy Pentatonix miał odbyć się w marcu 2020 roku. Fani byli zachwyceni, mogąc zobaczyć swoich ulubionych artystów na żywo. Impreza była całkowicie wyprzedana. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, wydarzenie musiało zostać odwołane. Teraz wiemy jednak, kiedy zespół wystąpi w Polsce.

Netflix z koncertami i dokumentami o muzykach
Netflix z koncertami i dokumentami o muzykach
Przeczytaj także Netflix z koncertami i dokumentami o muzykach

Pentatonix – słynna grupa a capella

Pentatonix to najbardziej rozpoznawalny i utytułowany zespół a capella na świecie, składający się z pięciu wokalistów tworzących muzykę łączącą pop, dubstep, electro, reggae, hip-hop i muzykę klasyczną.

Poza oryginalnymi utworami, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych. Grupa zdobyła 3 nagrody Grammy, a ich albumy stale goszczą na liście Billboard (dziesięć płyt sięgnęło top 10 tego zestawienia, w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem.

Nocny Kochanek powraca z mini-trasą koncertową!
Nocny Kochanek powraca z mini-trasą koncertową!
Przeczytaj także Nocny Kochanek powraca z mini-trasą koncertową!

Pentatonix – utwór nagrany podczas kwarantanny

Kilka dni temu zespół zaprezentował nowy utwór „Home”, nagrany podczas kwarantanny. Jest to mash-up 13 utworów, mówiących o domu, z repertuaru tak różnorodnych atystków, jak Michael Bublé, Fifth Harmony, Flo Rida, Ozzy Osbourne, czy Mötley Crüe.

Utwór pochodzi z EP-ki „At Home”, na którą składa się sześć nowych aranżacji utworów takich artystów, jak The Weeknd, Billie Eilish, Dua Lipa, Clean Bandit, czy The Cranberries.

Chester Bennington
Chester Bennington
Przeczytaj także Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park

Pentatonix w Polsce – kiedy odbędzie się przełożony koncert?

Grupa Pentatonix, która słynie z nietuzinkowych wykonań a capella, wystąpi już 18 maja 2021 na warszawskim Torwarze. Z powodu zmiany terminu, udało się organizatorom zmienić także lokalizację koncertu na większą. A co za tym – oddaniem do sprzedaży dodatkowej puli biletów. Dodatkowe bilety będą dostępne od 7.07 od godziny 10:00 na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Dotychczasowe bilety na koncert marcowy zachowują swoją ważność na nowym termin koncertu. Wystarczy wymienić je w oryginalnych punktach zakupu.

Czytaj także: Open'er Festival w wersji online rusza już dzisiaj! Gdzie oglądać i kto zagra? 

Czy wybierzesz się na koncert Pentatonix?

Tagi: Newsy Koncerty Muzyka