13.09.2020 13:44

Spring Break powraca. Zobacz, w jakiej formie odbędzie się tegoroczna odsłona imprezy [DATA, MIEJSCA, BILETY]

Najważniejszy polski festiwal showcase’owy w wyjątkowej odsłonie potrwa od 19 września do 24 października. Sprawdź szczegóły!

Spring Break 2020
foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Tegoroczna edycja Spring Break miała pierwotnie odbyć się na wiosnę, jednak ze względu na pandemię koronawirusa została przesunięta na jesień. Jednak to nie wszystko. Tegoroczny festiwal odbędzie się w nowej formie.

Spring Break powraca!

Ponad 20 wydarzeń w całym Poznaniu, na przestrzeni dwóch miesięcy. Tak w skrócie zapowiada się program wyjątkowej – jak wszystko w tym roku – odsłony Spring Breaka.

"

Festiwal nie ma szansy odbyć się w dotychczasowej trzydniowej formule. Wybraliśmy wariant hybrydowy: koncerty odbywać się będą dwa- trzy razy w tygodniu i będą dostępne zarówno online, jaki dla dozwolonej liczby widzów na żywo. Co najważniejsze – wszystkie odbędą się w Poznaniu "

– mówi Łukasz Minta z fundacji Fast Forward, która organizuje festiwal.

Wacken Open Air 2021
Wacken Open Air 2021
Przeczytaj także Wacken Open Air 2021: Slipknot ogłoszony kolejnym headlinerem festiwalu

Na festiwalu najliczniej zaprezentują się wykonawcy związani z Poznaniem, m.in. Wczasy, Rosalie., Swiernalis, Izzy and The Black Trees czy Michał Kowalonek. Nie zabraknie też części konferencyjnej, której program zostanie ogłoszony już niedługo.

Spring Break 2020. Gdzie odbędą się imprezy?

Koncerty odbędą się w klubach i salach koncertowych w centrum miasta. Wśród festiwalowych lokacji nie zabraknie dobrze znanych miejsc: Tama, Dragon, KontenerART, Scena na Piętrze, Blue Note, Próżność czy Schron to tylko niektóre z nich.

Spring Brake 2020

To formuła umożliwiająca przede wszystkim wsparcie poznańskich artystów, animatorów i klubów muzycznych. Miasto Poznań pozostaje głównym mecenasem festiwalu.

"

Zarówno organizatorzy, jak i Miasto Poznań, które przekazuje najwyższą dotację na wsparcie festiwalu, mają wspólny cel: pomoc dla poznańskich artystów i animatorów sceny muzycznej, w tym klubów muzycznych "

– mówi Jędrzej Solarski, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania.

Sevdaliza wystąpi w Warszawie. Gdzie kupisz bilety?
Sevdaliza wystąpi w Warszawie. Gdzie kupisz bilety?
Przeczytaj także Irańska wokalistka i kompozytorka Sevdaliza wraca do Polski. Sprawdź szczegóły wydarzenia [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Spring Break 2020. Co z biletami?

Od 2014 roku Spring Break Showcase Festival & Conference jest najważniejszą, polską imprezą nie tylko prezentującą gwiazdy, ale przede wszystkim wspierającą muzycznych debiutantów. Spring Break w pełni wspiera politykę miasta, która promuje solidarność z lokalną branżą kulturalną i artystami.

  • Na każde wydarzenie będą obowiązywać osobne bilety wstępu. Szczegółowe informacje wkrótce.
  • Bilety zakupione dotychczas na kwietniową edycję festiwalu zachowują ważność na edycję przyszłoroczną.

Zobacz również: Kraków objęty żółtą strefą. Co z koncertami i imprezami w mieście?

Tagi: Koncerty