02.03.2016 11:47

Steel Panther na dwóch koncertach w Polsce

Amerykańska kapela już wkrótce odwiedzi nasz kraj. Kiedy zespół zaprezentuje się przed polską publicznością?

Steel Panther na dwóch koncertach w Polsce
foto: LFI / Photoshot / REPORTER / East News

To będzie nie lada gratka dla fanów glammetalowego grania. Żartownisie ze Steel Panther zagrają dwa koncerty - 24 września 2016 roku w Warszawie w klubie Progresja Music Zone i 25 września 2016 w krakowskim klubie Kwadrat.

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat zapowiadający te wydarzenia:

foto: materiały prasowe

Steel Panther pojawił się po raz pierwszy w Polsce w lutym 2014 roku w Warszawie i wówczas już trzy tygodnie przed koncertem rozeszły się wszystkie wejściówki.

Czego należy się spodziewać po nadchodzących występach kapeli? Kolorowe ciuchy, sporo humoru i porządna dawka mocnego grania - tego na pewno nie zabraknie w czasie koncertów formacji. Zespół ma na swoim koncie trzy studyjne krążki - Feel the Steel”, „Balls Out” oraz „All You Can Eat” i podczas koncertów fani usłyszą największe hity z tych właśnie albumów.

Natomiast 26 lutego 2016 roku Steel Panther wydał koncertowe akustyczne nagranie „Live From Lexxi's Mom's Garage”, gdzie oprócz znanych przebojów kapeli pojawiło się kilka premierowych numerów.

Posłuchajcie kompozycji „That's When You Came In” właśnie z tego wydawnictwa:

Jeżeli jesteście zainteresowani warszawskim koncertem Steel Panther to już teraz możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

Bilety będą dostępne od 4 marca 2016 roku na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Wejściówki na warszawski koncert będą do nabycia w cenach 120 złotych oraz 140 złotych w dniu koncertu.

Wybierzecie się na występ Steel Panther?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Steel Panther