Steven Wilson zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

21.10.2019 15:59
Steven Wilson zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W ramach "The Future Bites Tour" brytyjski wokalista i multiinstrumentalista Steven Wilson zagra jedyny koncert w Polsce. Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów.

Wrzesień przyszłego roku zakończy się naprawdę mocnym akcentem. Steven Wilson po raz pierwszy w swojej karierze (jeśli wziąć pod uwagę jego działalność solową) wystąpi w Warszawie.

Artysta ogłosił europejską trasę promującą jego nowy studyjny album, który ukaże się w lecie 2020. A w ramach tej trasy pojawi się na jedynym koncercie w Polsce.

Steven Wilson: Wyjątkowy koncert w Polsce 2020

Steven Wilson to jeden z najważniejszych muzyków współczesnej sceny rocka progresywnego. Prowadził wiele muzycznych projektów, między innymi No-Man i Blackfield, ale największą sławę zdobył jako lider zespołu Porcupine Tree, z którym nagrał takie słynne albumy, jak "The Sky Moves Sideways", "Stupid Dream", "Lightbulb Sun" czy "Fear Of A Blank Planet".

Jego solowe koncerty cieszą się ogromną popularnością a sławny muzyk regularnie gości w naszym kraju.

Przeczytaj także

Steven podczas tego tournee zagra tylko osiem koncertów, za to w największych salach w swojej dotychczasowej karierze, w tym londyńskiej O2.

Za każdym razem, gdy nagrywam nowy album, bardzo mi zależy, by zajmował wyjątkowe miejsce w moim katalogu, a nie był tylko kolejnym z wielu wydawnictw. Przechodząc w trzecią dekadę XXI wieku i drugą moich solowych koncertów, poczułem, że najwyższa pora zastosować tę samą filozofię do występów na żywo. Chcę rzucić wyzwanie samemu sobie i stworzyć coś, co podważy moje własne pomysły (mam nadzieję, że również pomysły publiczności) na to, jak prezentować moją muzykę podczas koncertów. I tak powstała The Future Bites - seria specjalnych wydarzeń w większych salach, coś na większą i bardziej imponującą skalę, która pozwoli się w tym wydarzeniu zanurzyć. Już teraz jestem tym bardzo podekscytowany!

- zapowiada Steven Wilson.

Steven Wilson zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Muzyk wystąpi 30 września 2020 roku w COS Torwar w Warszawie.

Bilety na koncert Stevena Wilsona trafią do sprzedaży 24 października 2019 godz. 11:00. Będzie je można kupić na stronie organizatora www.rockserwis.pl. Dzień później, (25 października 2019), trafią do sprzedaży w sieciach Eventim i Ticketmaster.

Ceny wejściówek zaczynają się od 199zł.

Zobacz również: Koncerty, które odbędą się w Warszawie w 2020 roku

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.