Stratovarius w Krakowie [GALERIA]

Robert Skowronski
10.10.2015 10:18
Stratovarius w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Finowie zawitali do Polski na dwa koncerty - w Krakowie i w Warszawie. Prezentujemy Wam galerię zdjęć z występu Stratovariusa w klubie Fabryka.

Zespół jest w trasie promującej swoje ostatnie studyjne wydawnictwo, jakim jest płyta „Eternal”, z której pochodzi m.in. utwór „My Eternal Dream”. Kapela przed swoim występem umieściła krótki film, w którym zapraszała fanów na koncert w stolicy małopolski:

Przed Finami w roli supportu pojawił się na scenie zespół Divine Ascension. Przy okazji ogłoszenie trasy koncertowej Timo Kotipelto, wokalista Stratovariusa, powiedział, że bardzo cieszy się z nadchodzących koncertów i nie może się już doczekać zdobywania kolejnych estrad. Nic w tym dziwnego sądząc po tym, jak kapela została przyjęta przez krakowską publiczność. Zobaczcie jak wyglądał spektakl powermetalowców:

Co Stratovarius zaprezentował fanom?

Setlista:

 1. My Eternal Dream
 2. Eagleheart
 3. In My Line of Work
 4. Against the Wind
 5. SOS
 6. Bass Solo (+ Mazurek Dąbrowskiego)
 7. Lost Without a Trace
 8. Phoenix
 9. The Lost Saga
 10. Unbreakable
 11. Keyboard Solo
 12. Black Diamond
 13. Drum Solo

Bis:

 1. Forever
 2. Shine in the Dark
 3. Hunting High and Low

Jeżeli nie udało Wam się dotrzeć na koncert w Krakowie. To czujcie się oficjalnie zaproszenie przez muzyków na ich występ w Warszawie 10 października 2015 roku:

Udało Wam się zobaczyć Stratovariusa na żywo?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.