Summer Dying Loud 2021. Mgła headlinerem festiwalu [ZDJĘCIA]
13.09.2021 23:13
Summer Dying Loud 2021. Mgła headlinerem festiwalu [ZDJĘCIA]
  • 15 Zobacz zdjęcia
Fot. Antyradio.pl
Summer Dying Loud 2021. Mgła headlinerem festiwalu [ZDJĘCIA]Summer Dying Loud 2021. Mgła headlinerem festiwalu [ZDJĘCIA]
13.09.2021 23:13

11 września w Aleksandrowie Łódzkim odbył się festiwal Summer Dying Loud. Gwiazdą tegorocznej edycji była krakowska Mgła.

Blackmetalowa Mgła to w tej chwili jedna z najpopularniejszych formacji wykonujących muzykę ekstremalną w Polsce. Twórczość zespołu to także cenny towar eksportowy a artyści nie stronią od wizyt na zagranicznych festiwalach. Tym razem zespół Mikołaja Żentary zagościł na festiwalu w Aleksandrowie Łódzkim.

Mgła headlinerem festiwalu Summer Dying Loud 2021

Mgła od kilku lat jest synonimem polskiego black metalu i jedną z najbardziej inspirujących formacji tworzących w ostatniej dekadzie. W oparciu o gatunkowy kanon zespołowi udało się zbudować nową jakość, własne brzmienie i środki wyrazu.
Wydana 2 września 2019 przez Northern Heritage płyta "Age of Excuse" przypieczętowała status Mgły jako jednego z tych zespołów, które rozdają w black metalu karty i których koncert po prostu trzeba zobaczyć.
Zobacz zdjęcia z Aleksandrowa Łódzkiego:

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.