Supergrupa ex-gitarzysty Acid Drinkers na Castle Party 2018. Zobacz zdjęcia z koncertu Department [GALERIA]

Romana Makówka
17.07.2018 13:58
Supergrupa ex-gitarzysty Acid Drinkers na Castle Party 2018. Zobacz zdjęcia z koncertu Department [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, jak wypadł koncert grupy Department na Castle Party 2018, na którym nie obyło się bez odniesień do polityki.

Department to supergrupa, w której skład wchodzą Wojciech „Junkie” Moryto, były muzyk Acid Drinkers, basista Paweł Nafus oraz bębniarz Michał Bereźnicki z kapeli Złe Psy Andrzeja Nowaka, jak również wokalista i gitarzysta Roman Bereźnicki z Lipali.

W 2017 roku zespół wydał swój debiutancki album „Breakaway Civilization”, na którym to znalazły się obok gitar syntezatorowe brzmienia i nawiązania do stylistyki lat 80. oraz 90. Natomiast jeśli chodzi o teksty, to muzycy postanowili odnieść się do tematów politycznych, czy związanych z manipulacją mediów i psychotechnik.

Ten właśnie materiał wybrzmiał podczas koncertu na Castle Party 15 lipca 2018. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Department na Castle Party 2018

Castle Party 2018

Gotycki festiwal odbył się w dniach 11-15 lipca 2018 na terenie bolkowskiego zamku. Na imprezie uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. występ grupy Samael, koncert Leśnego Licha na otwarcie sceny na zamku, makabryczne show Agonoize, jak również wzruszający występ Made in Poland czy świetne widowisko grupy Gothminister. 

Zobaczcie również, jakie gotyckie stylizacje zaprezentowali uczestnicy Castle Party podczas tegorocznej edycji imprezy.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.