30.05.2018 11:26

Święto fanów rocka i pięknych motocykli już w czerwcu we Wrocławiu! Co czeka gości Eleven Bike Fest 2018?

Kolejna, IV już edycja festiwalu dla miłośników zarówno muzyki, jak o szybkich motocykli z całej Europy, odbędzie się w na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. 

Eleven Bike Fest 2018
foto: materiały prasowe

Z roku na rok impreza organizowana przez wrocławski klub motocyklowy Harley Davidson Club Eleven przyciąga coraz więcej wielbicieli jednośladów i mocnych rockowych dźwięków. Patronem wydarzenia jak co roku jest Prezydent Miasta Wrocławia. Do tej pory podczas czterech lat istnienia eventu na scenie pojawiły się zarówno polskie rockowe kapele, m.in. Dżem, Ira, Wilki, Big Cyc, Piersi, Kobranocka, Budka Suflera, Andrzej Nowak & Złe Psy, Sebastian Riedel & Cree oraz Proletaryat, jak i zagraniczne gwiazdy muzyki - Saxon, Zakk Wylde wraz z zespołem Black Label Society oraz brytyjska grupa Uriah Heep.

Nadchodząca edycja, która odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2018 ponownie nie zawiedzie fanów!

Eleven Bike Fest 2018 - program wydarzenia

Na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35 zaprezentują się legendarny Status Quo, brytyjski Paradise Lost oraz po raz pierwszy w Polsce, długo wyczekiwany niemiecki Axel Rudi Pell.

Polską scenę muzyczną reprezentować będą m.in. Big Cyc + przyjaciele, z okazji 30-lecia istnienia zespołu, a także Acid Drinkers, Farben Lehre, Nocny Kochanek, Rebelianci i wiele innych.

Organizator zapewnia też sporo dodatkowych niespodzianek, mnóstwo konkursów i nagród dla uczestników imprezy. Na terenie wydarzenia powstanie również strefa gastronomiczna jak i dostępne będą wszelkie napoje alkoholowe.

Eleven Bike Fest 2017

Strefa kibica na Eleven Bike Fest 2018

Organizatorzy nie zapominają o kibicach, którzy będą trzymać kciuki za występy polskiej reprezentacji podczas nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W niedzielę 24 czerwca 2018 na terenie imprezy powstanie duża strefa kibica, w której wspólnie będzie można dopingować kibicować naszym zawodnikom w meczu Polska vs Kolumbia.

Bilety na Eleven Bike Fest 2018

  • karnet na wszystkie dni festiwalu - przedsprzedaż - 150 zł 
  • bilet jednodniowy - przedsprzedaż - 90 zł
  • karnet na wszystkie dni festiwalu - 180 zł 
  • bilet jednodniowy - 100 zł  

Bilety w przedsprzedaży dostępne są na ticketmaster.pl lub w stacjonarnych punktach sprzedaży firmy Ticketmaster na terenie całej Polski (m.in. sklepy Empik, Saturn, Media Markt). Cena karnetów obejmuje również korzystanie ze strzeżonego 24h pola namiotowego jak i korzystanie z wszelkich sanitariatów.

Eleven Bike Fest w słusznej sprawie

Warto dodać, że w poprzednich latach nagrodą główną imprezy był nowy motocykl marki Harley-Davidson. Cały dochód ze sprzedaży losów przeznaczonych do wygrania głównej nagrody został w całości przekazany na rzecz „Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, której twarzą jest Martyna Wojciechowska.

Więcej informacji można znaleźć na www.11bikefest.com lub pisząc na adres e-mail: info@11bikefest.com.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty