Symphony X na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
10.08.2016 13:03
Symphony X na Wacken Open Air 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

6 sierpnia 2016 roku zespół odwiedził Niemcy, by zagrać w ramach jednego z największych metalowych festiwali. Obejrzyjcie fotografie z tego wydarzenia.

Wacken Open Air to festiwal dla tych, którzy nie boją się ogłuchnąć przez głośną metalową muzykę i lubią grzęznąć w błocie. Podczas każdej edycji na scenie pojawiają się gwiazdy światowego formatu i nie inaczej było tym razem. Tegoroczna impreza odbyła się w dniach 3-6 sierpnia 2016.

Ostatniego dnia festiwalu pojawił się formacja Symphony X. Kapela istnieje od 1994 roku i wykonuje metal progresywny. W skład zespołu wchodzą wokalista Russell Allen, gitarzysta Michael Romeo, klawiszowiec Michael Pinnella, perkusista Jason Rullo oraz basista Michael Lepond. Formacja właśnie promuje swój najnowszy krążek zatytułowany „Underworld” z 2015 roku.

W ramach trasy koncertowej Symphony X odwiedził również festiwal Wacken Open Air. Sprawdźcie, jak prezentują się fotografie z tego występu:

Możecie również obejrzeć fragment koncertu:

W ramach Wacken Open Air 2016 na kilku scenach pojawili się tacy wykonawcy, jak Phil Campbell's All Starr Band, Skyline, Vader, Foreigner, Tarja Turunen, Saxon, Eluveitie, Bullet For My Valentine, Entombed A.D., Therion, Dragonforce, Steel Panther czy Triptykon.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.