21.07.2020 13:25

Tarja Turunen ujawniła nowe daty koncertów w Polsce. Co z biletami?

Na początku 2020 roku Tarja Tururen zapowiedziała dwa koncerty w Polsce. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie artystkaprzenosi swoją jesienną trasę na 2021 rok.

Tarja Turunen ujawniła nowe daty koncertów w Polsce
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Tarja Tururen znana jest ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów. Płyty sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną.

Tarja Turunen przenosi swoje koncerty na rok 2021: Co z biletami?

Tarja solowo już kilkukrotnie gościła w Polsce. Artystka miała wystąpić 27 października 2020 w Krakowie w klubie Studio oraz 29 października 2020 w A2 we Wrocławiu. Oba koncerty zostały przełożone na 2021 rok.

Letnie koncerty plenerowe w Krakowie
Letnie koncerty plenerowe w Krakowie
Przeczytaj także Letnie koncerty plenerowe w Krakowie: Organek, Karaś/Rogucki i inni [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Nowe daty prezentują się następująco:

  • 26.10.21 Kraków, Studio
  • 27.10.21 Wrocław, A2

Wszystkie bilety zakupione na koncerty Tarji, który pierwotnie miały odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Tarja kształciła swój sopran w Akademii Sibeliusa oraz w Hochschule für Musik w Karlsruhe. Była też trenerką w kilku edycjach fińskiej edycji talent show The Voice. Artystka słynie nie tylko z pięknego głosu i równie pięknych strojów, lecz również z tego, iż doskonale potrafi nawiązać kontakt z publicznością.  

Zobacz również: Deep Purple odwołał koncert w Polsce. Co z zakupionymi biletami?

Tagi: Koncerty Nightwish Tarja Turunen