Tarja Turunen ujawniła nowe daty koncertów w Polsce. Co z biletami?

21.07.2020 13:25
Tarja Turunen ujawniła nowe daty koncertów w Polsce. Co z biletami? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Na początku 2020 roku Tarja Tururen zapowiedziała dwa koncerty w Polsce. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie artystkaprzenosi swoją jesienną trasę na 2021 rok.

Tarja Tururen znana jest ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów. Płyty sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną.

Tarja Turunen przenosi swoje koncerty na rok 2021: Co z biletami?

Tarja solowo już kilkukrotnie gościła w Polsce. Artystka miała wystąpić 27 października 2020 w Krakowie w klubie Studio oraz 29 października 2020 w A2 we Wrocławiu. Oba koncerty zostały przełożone na 2021 rok.

Przeczytaj także

Nowe daty prezentują się następująco:

  • 26.10.21 Kraków, Studio
  • 27.10.21 Wrocław, A2

Wszystkie bilety zakupione na koncerty Tarji, który pierwotnie miały odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Tarja kształciła swój sopran w Akademii Sibeliusa oraz w Hochschule für Musik w Karlsruhe. Była też trenerką w kilku edycjach fińskiej edycji talent show The Voice. Artystka słynie nie tylko z pięknego głosu i równie pięknych strojów, lecz również z tego, iż doskonale potrafi nawiązać kontakt z publicznością.  

Zobacz również: Deep Purple odwołał koncert w Polsce. Co z zakupionymi biletami?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.