09.06.2017 18:31

Testament, Annihilator​ i Death Angel zagrają w Polsce

Zespoły ze Stanów Zjednoczonych i Kanady wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Sprawdźcie, gdzie będzie można ich posłuchać i zobaczyć na żywo!

Testament, Annihilator​ i Death Angel zagrają w Polsce
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Testament, Annihilator i Death Angel będzie można zobaczyć w Polsce dwukrotnie. Grupy zagrają 15 listopada 2017 w klubie Progresja w Warszawie oraz 17 listopada 2017 w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. 

Giganci thrash metalu z Bay Area powrócą do Europy ze albumem „Brotherhood Of The Snake”, który miał swoją premierę w październiku 2017. Na krążku znalazło się 10 utworów, za których produkcję byli odpowiedzialni Juan Urteaga, który pracował już wcześniej z grupą oraz m.in. z zespołami Machine Head i Exodus, członkowie grupy - gitarzysta Eric Peterson i wokalista Chuck Billy - a także Andy Sneap, sprawujący pieczę nad płytą „Battering Ram” grupy Saxon i „Jomsviking” grupy Amon Amarth. Testament będzie wspierany przez znanych thrasherów z Annihilator i Death Angel. Ta druga kapela zaprezentuje swój najnowszy album „The Evil Divide” na żywo.

Oficjalne ogłoszenie pojawiło się na fanpage'u Knock Out Productions.

Bilety na Testament, Annihilator i Death Angel

Wejściówki będą dostępne w przedsprzedaży od 13 czerwca 2017 roku na knockoutprod.net. W sprzedaży będą też dostępne i limitowane pakiety VIP MEET & GREET. Każdy pakiet gwarantuje m.in. możliwość spotkania się z całym zespołem Testament, prywatną sesję zdjęciową z kapelą, autografy i laminowaną wejściówkę. Pełna informacja o pakietach dostępne są na http://bit.ly/TestamentVIPEurope.

Wybieracie się na koncert?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Testament