Testament, Annihilator​ i Death Angel zagrają w Polsce

Justyna Kierzkowska
09.06.2017 18:31
Testament, Annihilator​ i Death Angel zagrają w Polsce Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespoły ze Stanów Zjednoczonych i Kanady wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Sprawdźcie, gdzie będzie można ich posłuchać i zobaczyć na żywo!

Testament, Annihilator i Death Angel będzie można zobaczyć w Polsce dwukrotnie. Grupy zagrają 15 listopada 2017 w klubie Progresja w Warszawie oraz 17 listopada 2017 w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. 

Giganci thrash metalu z Bay Area powrócą do Europy ze albumem „Brotherhood Of The Snake”, który miał swoją premierę w październiku 2017. Na krążku znalazło się 10 utworów, za których produkcję byli odpowiedzialni Juan Urteaga, który pracował już wcześniej z grupą oraz m.in. z zespołami Machine Head i Exodus, członkowie grupy - gitarzysta Eric Peterson i wokalista Chuck Billy - a także Andy Sneap, sprawujący pieczę nad płytą „Battering Ram” grupy Saxon i „Jomsviking” grupy Amon Amarth. Testament będzie wspierany przez znanych thrasherów z Annihilator i Death Angel. Ta druga kapela zaprezentuje swój najnowszy album „The Evil Divide” na żywo.

Oficjalne ogłoszenie pojawiło się na fanpage'u Knock Out Productions.

Bilety na Testament, Annihilator i Death Angel

Wejściówki będą dostępne w przedsprzedaży od 13 czerwca 2017 roku na knockoutprod.net. W sprzedaży będą też dostępne i limitowane pakiety VIP MEET & GREET. Każdy pakiet gwarantuje m.in. możliwość spotkania się z całym zespołem Testament, prywatną sesję zdjęciową z kapelą, autografy i laminowaną wejściówkę. Pełna informacja o pakietach dostępne są na http://bit.ly/TestamentVIPEurope.

Wybieracie się na koncert?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.