The Answer zaprasza polskich fanów na koncert

Justyna Kierzkowska
15.06.2016 14:18
The Answer zaprasza polskich fanów na koncert Fot. theanswer.ie

Hardrockowa grupa z Północnej Irlandii wystąpi na koncercie w Polsce 7 sierpnia 2016. Z tej okazji wokalista zespołu postanowił osobiście zachęcić fanów do odwiedzenia klubu.

Zespół zaprezentuje się na żywo warszawskim klubie Proxima. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej rocznicowe wznowienie debiutanckiej płyty „Rise” z 2006 roku, której premiera została zaplanowana na 17 czerwca 2016. W związku ze zbliżającym się wydarzeniem wokalista grupy, Cormac Neeson nagrał krótki filmik, w którym zaprasza wszystkich fanów do uczestnictwa w występie The Answer.

Grupa szykuje zupełnie nowy materiał, który będzie można usłyszeć jeszcze w 2016 roku. 6. studyjny album „Solas” trafi na sklepowe półki 14 października 2016, a za jego produkcję odpowiada, podobnie jak przy tworzeniu debiutanckiej płyty „Rise”, duet Andy Bradfield i Avril Macintosh.

Zespół powstał w 2000 roku w Irlandii Północnej i tworzą go Cormac Neeson, gitarzysta Paul Mahon, basista Michael Waters oraz perkusista James Heatley. Muzycy w swoich utworach starają się łączyć dźwięki zainspirowane takimi kapelami, jak Led Zeppelin, Free, AC/DC czy The Black Crowes ze swoim własnym pomysłem na granie. 

Na scenie w Proximie pojawią się także dwa polskie zespoły – RusT i Superhalo. Otwarcie bram zostało zaplanowane na godzinę 19:00, zaś koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Ceny biletów

  • 70 PLN - przedsprzedaż
  • 80 PLN - w dniu koncertu

Bilety są dostępne na stronach Eventim.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl, biletin.pl oraz na shop.metalmind.com.pl.

Zamierzacie wybrać się na koncert The Answer?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.