19.04.2018 12:58

The Australian Pink Floyd Show na dwóch koncertach w Polsce w 2018

W ramach trasy Time zespół pojawi się na dwóch koncertach w naszym kraju. Gdzie kupicie bilety na to show?

The Australian Pink Floyd Show na dwóch koncertach w Polsce w 2018
foto: materiały prasowe

Zespół zaprezentuje się polskiej publiczności dwukrotnie: 26 kwietnia 2018 w katowickim Spodku i 27 kwietnia 2018 w poznańskiej Arenie. Grupa na trasie Time świętować będzie trzydziestolecie swojego istnienia, a zaprezentuje nowy program wraz ze spektakularną oprawą wizualną.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 000 000 widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Specjalna trasa koncertowa zatytułowaną Time (jedna z najbardziej znanych kompozycji z kultowego albumu „Dark Side of the Moon”), podczas której zespół wykonywać będzie utwory z każdego okresu działalności Floydów. Show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery, a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie.

Dziesięcioosobowy zespół muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show.

The Australian Pink Floyd Show w Polsce 2018 - bilety

Wejściówki na widowisko kosztują od 145 złotych. Bilety na koncert The Australian Pink Floyd Show możecie kupić na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Pink Floyd