07.08.2020 10:16

The Australian Pink Floyd Show na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespół The Australian Pink Floyd Show wystąpi 22 lutego 2021 w ramach trasy "All That You Feel 2021 World Tour". Sprawdź szczegóły wydarzenia!

The Australian Pink Floyd w Polsce
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, w 2021 roku The Australian Pink Floyd Show kontynuuje trasę koncertową "All That You Feel", podczas której zespół zaprezentuje wszystkie te kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla fanów Floydów na całym świecie.

The Australian Pink Floyd w Polsce: Poznaj szczegóły

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako "the gold standard".

The Australian Pink Floyd Show
The Australian Pink Floyd Show
Przeczytaj także The Australian Pink Floyd Show w Krakowie [ZDJĘCIA]

Polski koncert będzie niezapomnianą podróżą przez twórczość Floydów od płyty "Ummagumma" po "The Division Bell", podczas której Aussie Floydzi z jeszcze większym oddaniem zaangażują się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta i Masona i oddadzą hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd.
Na trasie zobaczymy niesamowite efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.

The Australian Pink Floyd w Polsce: Gdzie kupisz bilety

The Australian Pink Floyd zagrają 22 lutego 2021 roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Start koncertu planowany jest na godz. 20.00
Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • I kategoria -  185/ 205 PLN
  • II kategoria –  170/ 190 PLN
  • III kategoria – 150/ 170 PLN
  • IV kategoria – 130/ 150 PLN

Bilety do nabycia od 14 sierpnia, godz. 10.00 na stronach: shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie),  www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl

Zobacz również: The Australian Pink Floyd Show w Katowicach [GALERIA]

Tagi: Koncerty