26.02.2020 16:29

The Australian Pink Floyd Show w Krakowie [ZDJĘCIA]

Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, w 2020 roku The Australian Pink Floyd Show powrócił z trasą All That You Feel 2020 World Tour. Zobacz zdjęcia z koncertu!

The Australian Pink Floyd Show
foto: Romana Makowka / Antyradio.pl

Zespół The Australian Pink Floyd Show zaprezentował wszystkie kompozycje z niemal każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla fanów Floydów na całym świecie.

The Australian Pink Floyd Show w Krakowie

Koncert w krakowskiej TAURON Arenie był wyjątkową podróżą przez twórczość Floydów od płyty "Ummagumma" po "The Division Bell", podczas której Aussie Floydzi z jeszcze większym oddaniem zaangażowali się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i oddali hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd.

Foreigner
Foreigner
Przeczytaj także Foreigner zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Australijczycy przez wiele lat pracowali na swój ogromny sukces. Ich spektakularne koncerty są perfekcyjne na każdej płaszczyźnie. Dbałość o każdy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, który współpracował z zespołem Pink Floyd, powoduje, że ich występy niewiele odbiegają od oryginału.

Zobacz zdjęcia z koncertu w Krakowie:

Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show był niesamowitym przeżyciem.

Spektakularne show oparte było na najnowocześniejszych efektach świetlnych i laserach. Zgromadzoną publiczność zachwyciły również specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie.

Jedyny tribute band zespołu Pink Floyd, który zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura, przywiózł do Polski swoją uroczą maskotkę - ledwo mieszczącego się w krakowskiej TAURON Arenie, różowego kangura.

Uprzedzając pytania czytelników: zespół wyraził zgodę na fotografowanie wyłącznie trzech piosenek  - "When You're In" z przodu sali i dwóch kolejnych z samego końca Tauron Areny.

Zobacz również: Alter Bridge wraca na koncert do Polski w 2020 roku

Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria