06.03.2019 10:36

The National zagra koncert w Polsce w 2019

Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert The National.

The National
foto: Shutterstock.com

The National przez lata ugruntował sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedaje koncerty i pojawia się jako headliner na największych festiwalach. 17 maja 2019 pojawi się 8. krążek The National zatytułowany "I Am Easy To Find". Na płycie gościnnie usłyszymy Sharon Van Etten, Brooklyn Youth Chorus, Lisę Hannigan, Minę Tindle i innych.

The National zagra koncert w Polsce w 2019

Ukazanie się nowej płyty jest dobrym pretekstem do tego, by ruszyć w trasę koncertową. The National wystąpi 25 listopada 2019 w hali COS Torwar w Warszawie. Będzie to największy występ halowy zespołu w naszym kraju. Pierwszy występ The National odbył się w ramach OFF Festivalu w 2009 roku. Na przestrzeni lat grupa wystąpiła m.in. na festiwalu Open’er oraz na kilku koncertach klubowych, w tym w warszawskiej Stodole.

Premierze wydawnictwa "I Am Easy To Find" towarzyszyć będzie film o tym samym tytule. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills ("Debiutanci", "Kobiety i XX wiek"), natomiast główną rolę zagrała w nim Alicia Vikander ("Ex Machina", "Tulipanowa gorączka").

The National w Polsce - bilety

Sprzedaż biletów na warszawski koncert The National rozpocznie się w piątek, 8 marca 2019 o godzinie 10.00.

  • Płyta: 165 złotych
  • Siedzące kat.1: 205 złotych
  • Siedzące kat.2: 165 złotych

>> TUTAJ MOŻESZ KUPIĆ BILET NA KONCERT THE NATIONAL <<

Zespół The National za pośrednictwem organizacji PLUS1 przekazuje 5 złotych z każdego sprzedanego biletu na wybrany szczytny cel. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.plus1.org.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty The National