28.01.2019 17:02

The Sisters of Mercy wystąpi na dwóch koncertach w Polsce w 2019. Bilety trafiły do sprzedaży

Sprawdźcie, gdzie kupicie bilety na nadchodzące występy The Sisters of Mercy.

The Sisters of Mercy
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Jeden z najważniejszych zespołów w historii rocka gotyckiego zagra 6 października 2019 we wrocławskim klubie A2 oraz dzień później, 7 października 2019, w krakowskim klubie Studio.

The Sisters of Mercy na dwóch koncertach w 2019

The Sisters of Mercy powstał w 1980 roku w Leeds. Po serii singli i EP-ek, które przyniosły kapeli rozgłos w undergroundzie, w 1985 roku przyszła pora na pełnowymiarowy debiut w postaci albumu "First and Last and Always". Chwilę później pierwotny skład został rozwiązany, a w 1987 roku zespół powrócił jako praktycznie solowy projekt Andrew Eldritcha z płytą "Floodland". Formacja wydała tylko 3 albumy studyjne, a lider nawet nie kryje, że zupełnie nie zależy mu już na tworzeniu nowych płyt.

The Sisters Of Mercy regularnie koncertuje, odgrywając przed publicznością swoje najsłynniejsze kompozycje. W koncertowej setliście możemy spodziewać się najbardziej znanych utworów grupy z "Temple Of Love", "Lucretia My Reflection", "More" czy też "This Corrosion" na czele. Grupa gościła w Polsce wielokrotnie i darzy wielką sympatią między innymi Kraków, w którym wystąpi już jesienią 2019 roku.

The Sisters of Mercy w Polsce 2019 - bilety

Wejściówki na oba koncertu zespołu kosztują 130 złotych w przedsprzedaży oraz 150 złotych w dniu koncertu. Bilety można zakupić na stronie organizatora Knock Out Production.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria