To ostatnia szansa na zdobycie wejściówek na Pol'and'Rock Festival. Gdzie kupicie bilety?

21.06.2021 14:47
Pol'and'Rock Festival Fot. Jakub Kaminski/East News

Ruszyła trzecia, ostatnia tura sprzedaży biletów na Pol'and'Rock Festival 2021.

Organizatorzy Pol'and'Rock Festival poinformowali, że rozpoczęła się sprzedaż trzeciej tury wejściówek na Najpiękniejszy Festiwal Świata, który odbędzie się w dniach 29-31 lipca na lotnisku Makowice - Płoty (woj. zachodniopomorskie). To już ostatnia pula biletów dystrybuowana przy współpracy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i eBilet. W tym roku w Najpiękniejszym Festiwalu Świata uczestniczyć będzie mogło 20 tysięcy osób.

Polecamy

To ostatnia szansa na zdobycie wejściówki na Pol'and'Rock Festival. Gdzie kupicie bilety?

Sprzedaż wejściówek na Pol'and'Rock Festival realizowana jest w trzech turach - bilety trafiły do sprzedaży 24 maja i 7 czerwca, ostatnia pula - 21 czerwca. Koszt wejściówki na Pol'and'Rock Festival to 49 złotych. Kwota pozostaje taka sama bez względu na liczbę dni, na którą przyjeżdża uczestnik, a pobyt na terenie festiwalu możliwy będzie od wtorku 27 lipca do niedzieli 1 sierpnia. Jedna osoba zakupić może do 4 imiennych wejściówek, dodatkowo bezpłatnie dystrybuowane będą wejściówki na samochód, camper i przyczepę.

Po raz pierwszy w historii na Najpiękniejszym Festiwalu Świata obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym organizator pokryje koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi tzw. szybkich testów wykonywanych wszystkim, którzy będą wchodzić na teren festiwalu.  W wydarzeniu uczestniczyć będzie 20 tys. osób, w tym osoby zaszczepione oraz niezaszczepione (zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów).

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.